fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Регіональна Газова Компанія

Нагороди компанії:
StarPublisher

Чемпіони за кількістю згадок у пресрелізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, що надає послуги з фінансового, юридичного та технологічного консалтингу. Під брендом РГК працює 20 операторів газорозподільних мереж в Україні, які обслуговують 250 тис. км газопроводів і 8 млн. споживачів природного газу.

Компанія першою в Україні долучилась до EU Hydrogen Strategy та реалізовує проєкт із випробування роботи газових мереж із воднем. Проєкт дозволить оцінити специфіку використання водню і газоводневих сумішей на закритих ділянках газопроводів.

Регіональна Газова Компанія надає газовим компаніям сервіси, спрямовані на підвищення стандартів обслуговування клієнтів – серед них послуги єдиного центру надання комунальних послуг, проектування та виробництво обладнання для газорозподільних і газотранспортних систем – RGC Production, а також першого в Україні Метрологічного центру, який працює за принципами Industry 4.0.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: