fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бейкер Макензі

Нагороди компанії:
StarPublisher

Чемпіони за кількістю згадок у пресрелізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Baker McKenzie – провідна міжнародна юридична фірма, яка працює в 78 офісах в 46 країнах світу.

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 70 років, дозволяє 13 000 наших фахівців розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів.

Baker McKenzie є однією з перших іноземних юридичних фірм, яка відкрила офіс в Україні у 1992 році. Київський офіс щороку підтверджує свої високі позиції в міжнародних рейтингах Chambers Global, Chambers Europe, Legal500, IFLR1000, World Trademark Review 1000, International Tax Review, Ukrainian Law Firms, Ukrainian Legal Awards та ін.

Київський офіс Baker McKenzie пропонує повний спектр юридичних послуг та бізнес-рішень. Юридичний штат офісу на сьогодні включає 52 юристи, у тому числі 10 партнерів, більшість з яких отримали освіту в США або Великій Британії.

Основні практики Київського офісу включають: Aнтимонопольне та конкурентне право, Банківське та фінансове право, Вирішення спорів, Дотримання законодавства і внутрішніх процедур (комплаєнс), Енергетика та природні ресурси, Інтелектуальна власність, ІТ та телекомунікації, Корпоративне право, злиття і поглинання, цінні папери, Міжнародна торгівля, Нерухомість, земельні відносини та будівництво, Податкове та митне законодавство, Трудове право, Приватні інвестиції та венчурний капітал, Фармацевтичне право.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: