fbpx

Події

Для того, щоб залишатися завжди в курсі всіх останніх новин розвитку бізнесу, ми пропонуємо стати активним учасником форумів, загальних зустрічей з високопосадовцями та засідань комітетів.

Ми пишаємося тим, що офіційні представники уряду України завжди відкриті до розмови з компаніями, – таким чином створюється платформа для постійного діалогу між бізнесом та владою.

Важко розказати про себе лише даючи візитівку. Неформальне спілкування дозволяє краще познайомитись з людиною та не вдаватися в шаблони.

Цікаві прийоми та спільні зустрічі дозволять знайти однодумців та друзів. Приходьте з колегами та розширюйте коло спілкування.

Світ рухається дуже швидко і, щоб не втратити темпу, варто завжди вчитись чомусь новому. Ніколи не знаєш як зміниться твоє життя.

Центр професійного розвитку – проект, що покликаний допомогти в кар’єрному та особистому зростанні. Відкриті лекції, тренінги, та програми розвитку допоможуть завжди бути на гребні хвилі.

Долучайтесь до життя Асоціації в вашому місті. Наші офіси проводять низку цікавих заходів, серед них і зустрічі з високопосадовцями, і в рамках комітетів, соціальні та розвитку.

Офіси Асоціації, окрім головного в Києві, також розміщуються в Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові. Ми раді запропонувати свою регіональну платформу для подальшого розвитку вашої компанії та пошуку контактів.

В рамках Асоціації з 2009 році існує Жіночий Клуб, що покликаний допомогти жінці знайти сили та впевненість поєднувати роботу та піклування про сім’ю.

Клуб дає можливість взяти активну участь у формуванні та розвитку міцної жіночої бізнес-спільноти.

Події для малого бізнесу задля розвитку та зростання. Дані заходи проводяться в рамках проекту Unlimit Ukraine.

Не бійтесь зробити перший крок на початку відкриття власної справи. Кожна велика корпорація починала свою історію з невеличкого офісу.

місто
Категорія
підкатегорії
комітети
Відкриті Комітети об’єднують представників однієї галузі або індустрії, для обговорення питань, що стосуються сфери їх інтересів, визначення та просування спільної позиції для подолання проблем ринку. Всі компанії Асоціації можуть долучитися до їх діяльності.