fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Події

Для того, щоб залишатися завжди в курсі всіх останніх новин розвитку бізнесу, ми пропонуємо стати активним учасником форумів, загальних зустрічей з високопосадовцями та засідань комітетів.

Ми пишаємося тим, що офіційні представники уряду України завжди відкриті до розмови з компаніями, – таким чином створюється платформа для постійного діалогу між бізнесом та владою.

Важко розказати про себе лише даючи візитівку. Неформальне спілкування дозволяє краще познайомитись з людиною та не вдаватися в шаблони.

Цікаві прийоми та спільні зустрічі дозволять знайти однодумців та друзів. Приходьте з колегами та розширюйте коло спілкування.

Світ рухається дуже швидко і, щоб не втратити темпу, варто завжди вчитись чомусь новому. Ніколи не знаєш як зміниться твоє життя.

Центр професійного розвитку – проект, що покликаний допомогти в кар’єрному та особистому зростанні. Відкриті лекції, тренінги, та програми розвитку допоможуть завжди бути на гребні хвилі.

Долучайтесь до життя Асоціації в вашому місті. Наші офіси проводять низку цікавих заходів, серед них і зустрічі з високопосадовцями, і в рамках комітетів, соціальні та розвитку.

Офіси Асоціації, окрім головного в Києві, також розміщуються в Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові. Ми раді запропонувати свою регіональну платформу для подальшого розвитку вашої компанії та пошуку контактів.

В рамках Асоціації з 2009 році існує Жіночий Клуб, що покликаний допомогти жінці знайти сили та впевненість поєднувати роботу та піклування про сім’ю.

Клуб дає можливість взяти активну участь у формуванні та розвитку міцної жіночої бізнес-спільноти.

Події для малого бізнесу задля розвитку та зростання. Дані заходи проводяться в рамках проекту Unlimit Ukraine.

Не бійтесь зробити перший крок на початку відкриття власної справи. Кожна велика корпорація починала свою історію з невеличкого офісу.

28
/ 09
Початок 11:00
Online-лекція: Креативність – це те, чого роботи в нас не заберуть!
28
/ 09
Початок 18:30
Програма розвитку з бізнес-англійської мови
29
/ 09
Початок 11:30
Тренінг: Нетворкінг на заходах: покрокова інструкція
29
/ 09
Початок 15:00
EBA Odesa Eco-Agro Talks
30
/ 09
Початок 11:00
Online-лекція: Global PR: як компанії вийти на міжнародний ринок
30
/ 09
Початок 11:00
Круглий стіл «Відповідальне поводження з використаною тарою з-під ЗЗР»
04
/ 10
Початок 18:00
Online-Програма розвитку з бізнес-англійської мови
05
/ 10
Початок 11:00
Online-лекція: Що спільного між самотністю, контактом з реальністю та совістю, або як зрозуміти...
07
/ 10
Початок 11:00
Online-лекція: Бізнес-процеси: шлях до організаційної досконалості
11
/ 10
Початок 14:00
НОВА ДАТА! EBA IT Conference
місто
Категорія
підкатегорії
комітети
Відкриті Комітети об’єднують представників однієї галузі або індустрії, для обговорення питань, що стосуються сфери їх інтересів, визначення та просування спільної позиції для подолання проблем ринку. Всі компанії Асоціації можуть долучитися до їх діяльності.