Події

Для того, щоб залишатися завжди в курсі всіх останніх новин розвитку бізнесу, ми пропонуємо стати активним учасником форумів, загальних зустрічей з високопосадовцями та засідань комітетів.

Ми пишаємося тим, що офіційні представники уряду України завжди відкриті до розмови з компаніями, – таким чином створюється платформа для постійного діалогу між бізнесом та владою.

Важко розказати про себе лише даючи візитівку. Неформальне спілкування дозволяє краще познайомитись з людиною та не вдаватися в шаблони.

Цікаві прийоми та спільні зустрічі дозволять знайти однодумців та друзів. Приходьте з колегами та розширюйте коло спілкування.

Світ рухається дуже швидко і, щоб не втратити темпу, варто завжди вчитись чомусь новому. Ніколи не знаєш як зміниться твоє життя.

Центр професійного розвитку – проект, що покликаний допомогти в кар’єрному та особистому зростанні. Відкриті лекції, тренінги, та програми розвитку допоможуть завжди бути на гребні хвилі.

Долучайтесь до життя Асоціації в вашому місті. Наші офіси проводять низку цікавих заходів, серед них і зустрічі з високопосадовцями, і в рамках комітетів, соціальні та розвитку.

Офіси Асоціації, окрім головного в Києві, також розміщуються в Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові. Донецькі компанії представлені в Робочій Групі з підтримки бізнесу в зоні АТО.

В рамках Асоціації з 2009 році існує Жіночий Клуб, що покликаний допомогти жінці знайти сили та впевненість поєднувати роботу та піклування про сім’ю.

Клуб дає можливість взяти активну участь у формуванні та розвитку міцної жіночої бізнес-спільноти.

Події для малого бізнесу задля розвитку та зростання. Дані заходи проводяться в рамках проекту Unlimit Ukraine.

Не бійтесь зробити перший крок на початку відкриття власної справи. Кожна велика корпорація починала свою історію з невеличкого офісу.

Зростання благополуччя кожного з нас має вплив на розвиток та успіх нашої країни.

Важливими складовими якісного життя є стан фізичного та ментального здоров’я, рівень освіти, баланс робота-відпочинок, безпека навколишнього середовища та в цілому вміння отримувати задоволення від кожного дня.

Долучайтеся до нашої спільноти активних та свідомих людей, небайдужих до благополуччя свого та майбутніх поколінь.

місто
Категорія
підкатегорії

Звіти з подій

партнери подій

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: