fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Події

Для того, щоб залишатися завжди в курсі всіх останніх новин розвитку бізнесу, ми пропонуємо стати активним учасником форумів, загальних зустрічей з високопосадовцями та засідань комітетів.

Ми пишаємося тим, що офіційні представники уряду України завжди відкриті до розмови з компаніями, – таким чином створюється платформа для постійного діалогу між бізнесом та владою.

Важко розказати про себе лише даючи візитівку. Неформальне спілкування дозволяє краще познайомитись з людиною та не вдаватися в шаблони.

Цікаві прийоми та спільні зустрічі дозволять знайти однодумців та друзів. Приходьте з колегами та розширюйте коло спілкування.

Світ рухається дуже швидко і, щоб не втратити темпу, варто завжди вчитись чомусь новому. Ніколи не знаєш як зміниться твоє життя.

Центр професійного розвитку – проект, що покликаний допомогти в кар’єрному та особистому зростанні. Відкриті лекції, тренінги, та програми розвитку допоможуть завжди бути на гребні хвилі.

Долучайтесь до життя Асоціації в вашому місті. Наші офіси проводять низку цікавих заходів, серед них і зустрічі з високопосадовцями, і в рамках комітетів, соціальні та розвитку.

Офіси Асоціації, окрім головного в Києві, також розміщуються в Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові. Ми раді запропонувати свою регіональну платформу для подальшого розвитку вашої компанії та пошуку контактів.

В рамках Асоціації з 2009 році існує Жіночий Клуб, що покликаний допомогти жінці знайти сили та впевненість поєднувати роботу та піклування про сім’ю.

Клуб дає можливість взяти активну участь у формуванні та розвитку міцної жіночої бізнес-спільноти.

Події для малого бізнесу задля розвитку та зростання. Дані заходи проводяться в рамках проекту Unlimit Ukraine.

Не бійтесь зробити перший крок на початку відкриття власної справи. Кожна велика корпорація починала свою історію з невеличкого офісу.

Повторне використання – це свідоме споживання речей та стиль життя з турботою про нашу планету. Платформа Банк Другий Шанс дає «друге життя» речам, що більше вам не потрібні, але можуть бути знахідкою для інших. Ми будемо тримати вас в курсі нових оголошень про лоти, що з’являються на платформі, та речі, в яких є потреба у реципієнтів, котрі фокусуються на важливих благодійних чи соціальних місіях.

Долучайтесь до нашої «зеленої» ліги, адже крутіше ніж підтримувати «green» тренди – це створювати свої!

25
/ 06
Початок 11:00
Online-лекція: Ділові переговори в управлінні проєктами за участю PMО
26
/ 06
Початок 11:00
Unlimit Ukraine: SMALL TALKS: Податкові перевірки: підстави, порядок проведення, відповідальність за недопуск, наслідки...
27
/ 06
Початок 10:00
Вебінар: Статус критично важливого підприємства та бронювання працівників під час мобілізації
27
/ 06
Початок 11:00
Online-лекція: Система побудови відділів продажу. Ролі, обовʼязки, системи мотивації
27
/ 06
Початок 16:00
Зустріч Асоціації з Оксаною Маркаровою, Послом України в США
01
/ 07
Початок 14:00
Експертне обговорення «Роботодавці та майбутнє людського капіталу в Україні»
02
/ 07
Початок 11:00
Online-лекція: Етикет взаємодії з людьми з інвалідністю
03
/ 07
Початок 16:00
Інфлюєнсер маркетинг: огляд ринку, проблеми та кейси
04
/ 07
Початок 11:00
Online-лекція: Які операції підлягають фінансовому моніторингу та за яких умов?
09
/ 07
Початок 11:00
Online-лекція: Як забезпечити неперервність діяльності та сталий розвиток компанії за рахунок грантового фінансування...
місто
Категорія
підкатегорії
комітети
Відкриті Комітети об’єднують представників однієї галузі або індустрії, для обговорення питань, що стосуються сфери їх інтересів, визначення та просування спільної позиції для подолання проблем ринку. Всі компанії Асоціації можуть долучитися до їх діяльності.

Інформаційна підтримка

Звіти з подій

партнери подій

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: