Старт Нового сезону! 🤩

Досягти успіху й реалізувати мрії можливо лише докладаючи власних зусиль та інвестуючи в самого себе. Центр професійного розвитку Європейської Бізнес Асоціації розпочинає новий сезон і з радістю пропонує Вам відвідати наступні освітні заходи для всебічного особистісного та професійного розвитку.

Переглянути

Онлайн-Програма розвитку з податків

Протягом програми найкращі професіонали у сфері податків поділяться з Вами власним досвідом у вирішенні податкових спорів, представлять Вам найсвіжіші кейси. Цього сезону у нас буде для Вас сюрприз – на одному з модулів будуть присутні представники податкової служби, які поділяться власним баченням оновленої податкової реформи.

Тривалість: 26 січня - 04 лютого

Мова: українська / російська

Зареєструватися

Міжнародна сертифікація ICA у сфері антикорупційного комплаєнсу

Команда Контрольно-правового департаменту, Центр професійного розвитку Асоціації спільно з Міжнародною асоціацією з комплаєнсу (ICA) та у партнерстві з Василь Кісіль і Партнери запускають у 2021 році Міжнародну сертифікацію ICA спеціалістів у сфері антикорупційного комплаєнсу. Ця програма надасть вам можливість отримати безцінний досвід навчання у найкращих іноземних тренерів, а також засвідчити свої знання та компетентність як фахівця в сфері протидії корупції.

Тривалість: 10 лютого - 10 травня

Мова: англійська

Зареєструватися

Програма розвитку для управлінців Pre-MBA (укр/рос)

Цього сезону буде аж 8 модулів: ми додали модуль з розвитку навичок продажів та операційного менеджменту, а також, як бонус, на Вас чекає відвідування заводу P&G в Борисполі. Практики, експерти своєї справи, успішні управлінці, бізнесмени, які отримали ступінь MBA і успішно впроваджують набуті знання в практику, виступають лекторами цієї унікальної програми.

Тривалість: 13 березня - 20 листопада

Мова: українська

Зареєструватися

Програма розвитку з лідерства: Лідер нової ери

Сьогодні нам потрібні лідери нової формації: чоловіки і жінки, які самі ростуть і прагнуть до максимальної реалізації свого лідерського потенціалу і потенціалу кожного в команді. Команда EBA Management Development Centre разом з Діаною Кебас та Kebas Training Studio запускає нову Програма розвитку з лідерства: Лідер нової ери.

Тривалість: 18 - 26 травня

Мова: українська/російська

Зареєструватися

Потужна платформа для професійного та особистого розвитку

Ми запрошуємо вас стати частиною спільноти хороших професіоналів, які постійно прагнуть розвитку, змін та отримання нових навичок і вмінь.

ЗА 2020 РІК БУЛО ОРГАНІЗОВАНО

72 Відкриті лекції
34 Програми розвитку
18 Нових освітніх заходів
24 Тренінги
7 Бізнес ігор
18 Міжнародних лекцій

Зареєстрованих учасників 14697

Відкриті лекції

Дозволять бути в курсі всіх новинок в сфері бізнесу та є безкоштовними для співробітників компаній Асоціації. Серед лекторів представники найрізноманітніших сфер, котрі люблять відкривати нові підходи та не бояться застосовувати їх.

Всі лекції

Тренінги

Інтенсивні заняття, які дають змогу одразу випробувати нові знання та відточити техніку. Новий інструментарій дозволить значно пришвидшити та полегшити вашу повсякденну діяльність та надихнуть по-новому подивитись на роботу.

Всі тренінги

Програми розвитку

Унікальні довготривалі програми, які дозволяють покращити свою майстерність та відкртити нові шляхи до вирішення питань бізнесу.

Всі програми

Написати

Заповнювати контактні дані можна за бажанням, якщо тільки ви хочете, щоб ми відповіли на вашу пропозицію або запит

Прізвище
Ім'я
Компанія
Телефон
Email (необов’язково)

Перетягніть ваш файл сюди або натисніть кнопку додати файл

Максимальний розмір файлу складає 25 Мб.

Маєте ідею освітнього заходу?

Ми завжди раді почути ваші пропозиції та побажання. Залиште, будь ласка, свій відгук у формі нижче.

Написати

Партнери розвитку

Користуйтеся Telegram ботом EBA, аби бути в курсі всіх подій Асоціації

2299 людей вже використовують наш бот

Стартуй в Telegram боті

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: