fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

БДО

Нагороди компанії:
StarPublisher

Чемпіони за кількістю згадок у пресрелізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

StarPartner

Ми, напевно, ніколи не втомимося говорити про наші компанії. Зіркові партнери – це ті, з ким разом і море по коліно і до зірок рукою подати. Підтримка цих компаній вражає, за що ми готові безкінечну кількість разів сказати «Величезне дякуємо за вашу допомогу».

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

BDO в Україні є провідною аудиторською та консалтинговою компанією. Понад 95,400співробітників, що працюють у більш ніж 1,713 офісах в 164 країнах, щодня дають практичні поради клієнтам та допомагають якісно вирішувати їх проблеми. Глобальний дохід фірм BDO, включаючи членів їхніх ексклюзивних альянсів, станом на 30 вересня 2021 року становив 11,8 млрд. дол. США.

Для наших клієнтів у всьому світі єдиний бренд означає, що наші послуги надаються на глобальному рівні, використовуючи уніфіковані технології та сервісні інструменти. Наші фірми по всій організації тісно співпрацюють і відповідають послідовним принципам роботи та стандартам якості. Наші місцеві спеціалісти, які розуміють ваш бізнес, ваш місцевий і міжнародний ринки та специфіку вашої галузі – все підтримується на рівні глобальної організації.

Маючи 2 представництва в Україні, BDO надає клієнтам наступні послуги в галузі аудиту, корпоративних фінансів, реструктуризації бізнесу, бізнес- і IT-консалтингу, податкової та юридичної практики, бухгалтерського аутсорсинга, оцінювальної практики, стійкого розвитку, охорони праці, автоматизації бізнес процесів, кібербезпеки, рекрутингу та інші. BDO в Україні є надійним і зручним партнером для швидко зростаючих українських компаній, стратегічних підприємств, провідних банків, державних органів влади та державних корпорацій. Більшість наших клієнтів включені до списку топ-100 провідних українських підприємств.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: