fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар “Належна обачність з корпоративної сталості: визначений план для невизначеного майбутнього”

Сталий розвиток є вирішальним аспектом корпоративної стратегії в сучасному діловому світі. Директива Європейського Союзу про належну обачність з корпоративної сталості (CSDDD) допомагає компаніям стати більш відповідальними. Вплив цієї директиви вже помітний у Європі та за її межами, що проявляється у зміні способу діяльності компаній. Тому Європейська Бізнес Асоціація запрошує долучитися до вебінару «Належна обачність з корпоративної сталості: визначений план для невизначеного майбутнього».

Спікерка: 

  • Олена Уварова, к.ю.н., доцентка, голова Міжнародногої лабораторії бізнесу і прав людини(Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Україна), спів-президентка Глобальної асоціації досліджень в сфері бізнесу і прав людини, MSCA4Ukraine Postdoc, Координаторка досліджень (Вагенінгенський університет, Нідерланди)

Пункти для обговорення: 

  • CSDDD (Директива ЄС про належну обачність з корпоративної сталості): майбутнє, яке настало вчора. Як ще неприйнята CSDDD вже вплинула на бізнес в Європі і поза нею? Її основні вимоги та перспективи їх впровадження.
  • Належна обачність в ланцюгах постачання: практика, напрацьована німецьким, нідерландським, французським та іншим європейським бізнесом. Їх досвід і корисні для нас поради. Досвід українських компаній і корисні для європейських компаній поради. 
  • Запровадження належної обачності в Вашій компанії не з нуля. Належна обачність як невід’ємний компонент роботи компанії і пошук точок розвитку.

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: