fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Оновлення технічних регламентів у сфері медичних виробів. Зміни, до яких слід готуватись

 • Дата: 08/05/2024 (СР)
 • Мова: Українська
 • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Оновлення технічних регламентів у сфері медичних виробів. Зміни, до яких слід готуватись. Дата: 08 травня2024. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч, присвячену актуальним питанням оновлення технічних регламентів у сфері медичних виробів, яка відбудеться 8 травня о 10:00. Нові вимоги матимуть суттєвий вплив на виробників, імпортерів, дистрибюторів та уповноважених представників медичних виробів. Питання для обговорення: Зміни у класифікації медичних виробів. Які вироби стають медичними? Запровадження чотирьох класів для медичних виробів для діагностики in vitro Нові вимоги до Технічної документації та системи управління якістю Вимоги до Уповноваженого представника, імпортера та розповсюджувача Процедури оцінки відповідності за новим законодавством ЄС Маркування медичних виробів, у тому числі Unique Device Identification (UDI) Спікери: Роман Михалко, директор ТОВ “УНІ-СЕРТ”, Анна Тельпякова, перший заступник директора ТОВ “УНІ-СЕРТ”. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації. До зустрічі! Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected].

Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч, присвячену актуальним питанням оновлення технічних регламентів у сфері медичних виробів, яка відбудеться 8 травня о 10:00. Нові вимоги матимуть суттєвий вплив на виробників, імпортерів, дистриб’юторів та уповноважених представників медичних виробів.

Питання для обговорення:

 • Зміни у класифікації медичних виробів. Які вироби стають медичними?
 • Запровадження чотирьох класів для медичних виробів для діагностики in vitro
 • Нові вимоги до Технічної документації та системи управління якістю
 • Вимоги до Уповноваженого представника, імпортера та розповсюджувача
 • Процедури оцінки відповідності за новим законодавством ЄС
 • Маркування медичних виробів, у тому числі Unique Device Identification (UDI)

Спікери:

 • Роман Михалко, директор ТОВ “УНІ-СЕРТ”,
 • Анна Тельпякова, перший заступник директора ТОВ “УНІ-СЕРТ”.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.

До зустрічі!

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: