fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширена Зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України з Мустафою Найємом, Головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України

  • Дата: 08/05/2024 (СР)
  • Мова: Українська
  • Час: 17:00 - 18:30
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Розширена Зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України з Мустафою Найємом, Головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України. Дата: 08 травня2024. Час: 17:00 18:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Комітет Асоціації з питань відновлення України запрошує на розширену зустріч з Мустафою Найємом, Головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, яка відбудеться 8 травня 2024 року о 17:00. Під час зустрічі плануємо обговорити цілі та завдання Агентства відновлення, в тому числі їх плани щодо реалізація державної політики з будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту), ремонту, модернізації інфраструктури, об’єктів житлової нерухомості, громадського призначення, виробничого комплексу, соціальної сфери та ЖКГ, благоустрою населених пунктів, тощо, та можливості залучення бізнесу до практичної реалізації таких проєктів. Будь ласка, зверніть увагу, що це зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України. Якщо ваша компанія не входить до Комітету Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Нікіта Гавриленко. E-mail [email protected].

Комітет Асоціації з питань відновлення України запрошує на розширену зустріч з Мустафою Найємом, Головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, яка відбудеться 8 травня 2024 року о 17:00.

Під час зустрічі плануємо обговорити цілі та завдання Агентства відновлення, в тому числі їх плани щодо реалізація державної політики з будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту), ремонту, модернізації інфраструктури, об’єктів житлової нерухомості, громадського призначення, виробничого комплексу, соціальної сфери та ЖКГ, благоустрою населених пунктів, тощо, та можливості залучення бізнесу до практичної реалізації таких проєктів.

Будь ласка, зверніть увагу, що це зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України. Якщо ваша компанія не входить до Комітету Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Нікіта Гавриленко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: