fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-тренінг: Power BI

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-тренінг: Power BI. Дата: 22 травня2024. Час: 11:00 14:00. Мова: українська. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Power BI — це потужний інструмент, який дозволяє консолідувати та аналізувати дані з багатьох джерел, досліджувати тенденції, створювати інформаційні панелі та аналізувати ваші бізнес-дані лише кількома клацаннями миші у знайомому середовищі Microsoft. EBA Management Development Centre спільно з PwC Academy запрошують вас взяти участь в Online-тренінгу: Power BI. Тренерка: Марта Боднар, старший аналітик даних в PwC Lviv. Цільова аудиторія: спеціалісти-практики у галузі міжнародного та українського обліку; економісти; логісти; фінансисти; всі фахівці, хто працює з даними. ПРОГРАМА Блок 1. Огляд продукту: Можливості. Переваги і недоліки. Приклади готових продуктів. Блок 2. Огляд програми для компютера (Power BI Desktop): Імпортування даних з різних джерел(Excel, Google Sheets, SQL Server). Приведення даних до стандартного вигляду. Побудова звязків і структури бази даних. Блок 3. Створення інтерактивних звітів: Різновиди візуалізацій і як найкраще їх використовувати. Правила написання DAX формул. Використання кольорів в побудові дашборду. Додаткові можливості. Тренери. Марта Боднар. Старший аналітик даних в PwC Lviv. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 240 90 90.

Power BI — це потужний інструмент, який дозволяє консолідувати та аналізувати дані з багатьох джерел, досліджувати тенденції, створювати інформаційні панелі та аналізувати ваші бізнес-дані лише кількома клацаннями миші у знайомому середовищі Microsoft.

EBA Management Development Centre спільно з PwC Academy запрошують вас взяти участь в Online-тренінгу: Power BI.

Тренерка: Марта Боднар, старший аналітик даних в PwC Lviv.

Цільова аудиторія: спеціалісти-практики у галузі міжнародного та українського обліку; економісти; логісти; фінансисти; всі фахівці, хто працює з даними.

ПРОГРАМА

Блок 1. Огляд продукту:

  • Можливості.
  • Переваги і недоліки.
  • Приклади готових продуктів.

Блок 2. Огляд програми для комп’ютера (Power BI Desktop):

  • Імпортування даних з різних джерел(Excel, Google Sheets, SQL Server).
  • Приведення даних до стандартного вигляду.
  • Побудова зв’язків і структури бази даних.

Блок 3. Створення інтерактивних звітів:

  • Різновиди візуалізацій і як найкраще їх використовувати.
  • Правила написання DAX формул.
  • Використання кольорів в побудові дашборду.
  • Додаткові можливості.

Тренери

1 / 1
Марта Боднар
Старший аналітик даних в PwC Lviv
Марта Боднар

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
+380 (67) 240 90 90

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: