fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зееландія

Нагороди компанії:
Brainy

SMART COMPANY – Ваші колеги мали від 10 до 29 відвідувань наших тренінгів та/або програм з розвитку протягом року? Ми залюбки напишемо про це у Facebook.

ДП “Зееландія”, член Королівської групи Zeelandia (Нідерланди), міжнародний гравець на ринку інгредієнтів для хлібопекарної та кондитерської промисловості. Присутня в 100 країнах світу на всіх континентах. “Зееландія” займається розробкою, виробництвом та продажами високоякісних інноваційних продуктів для хлібопекарської та кондитерської галузей, адаптованих до місцевих смаків та потреб. На сьогоднішній день “Зееландія” в Україні має власні виробничі потужності: виробництво сухих сумішей для хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів; виробництво начинок, гелів, цукрових глазурей, джемів; виробництво шоколадних та кондитерських глазурей, а також жирових начинок. Компанія є лідером українського ринку та розвиває експорт.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: