fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають Zeelandia Ukraine

28/ 04/ 2022
  25 лютого Zeelandia Ukraine започаткувала гуманітарну міссію BAKE4UKRAINE для допомоги громаді м. Бровари, де локалізоване наше підприємство. Упродовж 58 днів війни ми опікувалися броварчанами в потребі, допомогали захисникам та працівникам життєво важливої інфраструктури нашого міста та району. Свіжий хліб, суп, психологічна підтримка містян, доставка гуманітарних вантажів – наш внесок в наближення великої Перемоги України та те, на чому ми фокусувалися під час першої фазі міссії (25.02.2022 -23.04.2022)  Діяльність BAKE4UKRAINE стала можливою завдяки підтримці Благодійної організації «Перспектива 21.3», Церкви ЄХБ «Благодать», Голландської пекарні 21.3 та Caffe 21.3, а також багатьох волонтерів з Броварів та тисяч людей з усього світу, які підтримували служіння фінансово, молитвами та співпереживанням. Детальніше про першу фазу BAKE4UKRAINE можна дізнатися тут https://youtu.be/wGe8yY5sGNo Зараз працюємо над можливістю втілення в життя наступного етапу BAKE4UKRAINE – допомога підприємцям у відкритті міні-пекарен на територіях, що постраждали від бойових дій.

25 лютого Zeelandia Ukraine започаткувала гуманітарну міссію BAKE4UKRAINE для допомоги громаді м. Бровари, де локалізоване наше підприємство.

Упродовж 58 днів війни ми опікувалися броварчанами в потребі, допомогали захисникам та працівникам життєво важливої інфраструктури нашого міста та району. Свіжий хліб, суп, психологічна підтримка містян, доставка гуманітарних вантажів – наш внесок в наближення великої Перемоги України та те, на чому ми фокусувалися під час першої фазі міссії (25.02.2022 -23.04.2022) 

Діяльність BAKE4UKRAINE стала можливою завдяки підтримці Благодійної організації «Перспектива 21.3», Церкви ЄХБ «Благодать», Голландської пекарні 21.3 та Caffe 21.3, а також багатьох волонтерів з Броварів та тисяч людей з усього світу, які підтримували служіння фінансово, молитвами та співпереживанням.

Детальніше про першу фазу BAKE4UKRAINE можна дізнатися тут

Зараз працюємо над можливістю втілення в життя наступного етапу BAKE4UKRAINE – допомога підприємцям у відкритті міні-пекарен на територіях, що постраждали від бойових дій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: