fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У пошуках міжнародних подій? Ось декілька з них, в яких ми беремо участь

13/ 12/ 2023
  Шановні колеги! У цьому блоці ми публікуватимемо події, пов’язані з Україною, бізнесом та інвестиціями, в яких Європейська Бізнес Асоціація або Global Business for Ukraine беруть участь в якості партнера або спікера. Однак, будь ласка, майте на увазі, що ці заходи організовуються не нами, тому ми не несемо відповідальності за порядок денний, реєстрацію, підтвердження або будь-які інші організаційні/адміністративні питання - з цього приводу ви маєте звертатися до організаторів. Цей список має інформаційну мету - поділитися заходами, в яких ми беремо участь у світі і які, ймовірно, можуть бути цікавими для нашої бізнес-спільноти. 🇬🇧 25 квітня, Лондон Bloomberg Sustainable Business Summits London 2024 🇩🇪 13-17 травня, Мюнхен, Німеччина IFAT Munich, Worlds Leading Trade Fair for Water, Sewage, Waste and Raw Materials Management

Шановні колеги!

У цьому блоці ми публікуватимемо події, пов’язані з Україною, бізнесом та інвестиціями, в яких Європейська Бізнес Асоціація або Global Business for Ukraine беруть участь в якості партнера або спікера.

Однак, будь ласка, майте на увазі, що ці заходи організовуються не нами, тому ми не несемо відповідальності за порядок денний, реєстрацію, підтвердження або будь-які інші організаційні/адміністративні питання – з цього приводу ви маєте звертатися до організаторів.

Цей список має інформаційну мету – поділитися заходами, в яких ми беремо участь у світі і які, ймовірно, можуть бути цікавими для нашої бізнес-спільноти.

🇬🇧 25 квітня, Лондон

Bloomberg Sustainable Business Summits London 2024

🇩🇪 13-17 травня, Мюнхен, Німеччина

IFAT Munich, World’s Leading Trade Fair for Water, Sewage, Waste and Raw Materials Management

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: