fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Барометр якості життя: Долучайтеся до опитування!

08/ 05/ 2024
  Європейська Бізнес Асоціація та Kernel, за підтримки дослідницької компанії Gradus Research, запрошують вас взяти участь у всеукраїнському дослідженні – БАРОМЕТР ЯКОСТІ ЖИТТЯ. ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ: https://web.gradus.app/survey/ukr_eba_gradus Наша мета – дослідити вплив повномасштабної війни та зміни, що відбулися в різних аспектах життя та роботи українців. Особливу увагу ми приділяємо фактору міграції, аби на основі дослідження розробити рекомендації для бізнесу та держави щодо кроків, необхідних для повернення українців додому та покращення умов працевлаштування і досвіду життя в Україні. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви відповісте на питання анкети до 14 травня. Дякуємо за вашу активну участь!    

Європейська Бізнес Асоціація та Kernel, за підтримки дослідницької компанії Gradus Research, запрошують вас взяти участь у всеукраїнському дослідженні – БАРОМЕТР ЯКОСТІ ЖИТТЯ.

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ: https://web.gradus.app/survey/ukr_eba_gradus

Наша мета – дослідити вплив повномасштабної війни та зміни, що відбулися в різних аспектах життя та роботи українців. Особливу увагу ми приділяємо фактору міграції, аби на основі дослідження розробити рекомендації для бізнесу та держави щодо кроків, необхідних для повернення українців додому та покращення умов працевлаштування і досвіду життя в Україні.

Ми будемо дуже вдячні, якщо ви відповісте на питання анкети до 14 травня.

Дякуємо за вашу активну участь!

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: