fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: Новий Регламент ЄС щодо маркування виробів із текстилю

Новий регламент ЄС запроваджує суворі вимоги до етикеток та маркування текстильної продукції з метою захисту споживачів та поширення ініціатив зі сталого розвитку. Розуміння та дотримання цих вимог є обов’язковим для українських підприємців, які прагнуть отримати доступ до європейського ринку та відповідати етичним і правовим стандартам.

Спікери:

  • Марія Шевченко, Створила 30 колекцій для українського бренду MustHave. Одягала тисячі українських жінок, створювала мерчендайзинг в 12-ти магазинах бренду. Займалась розробкою стратегіїї для Mashsh loungewear бренду Маші Єфросиніної. Читає лекції про українські бренди і маркетинг для бізнесу.
  • Наталія Куйбіда, Працює з брендами та маркетинговими комунікаціями понад 12 років. У 2020 році заснувала комунікаційне агентство PowerCommunications. Основна компетенція: запуск та просування нових брендів, розробка та впровадження маркетингових стратегій, керівництво маркетинговими командами, виведення проектів на міжнародні ринки.

Пункти для обговорення:

  • Актуальність принципів маркування для українських fashion підприємців.
  • Європейські підходи і можливості їх застосування в Україні.
  • Вимоги до етикеток та маркування текстильних виробів.
  • Можливості та виклики для українських fashion підприємців.
  • Переваги виходу на європейський ринок з урахуванням нових стандартів.
  • Практичні поради та рекомендації.

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Партнер

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: