fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Україна на шляху досягнення циркулярної економіки

Економічна модель 20 століття поставила під загрозу життя планети та людей, ставши причиною низки економічних, екологічних і соціальних проблем. Використання природних ресурсів, методи виробництва, існуючі механізми поводження з відходами, тип споживання товарів потребують негайних змін. “Лінійна економіка” втратила свої позиції, поступаючись економіці замкненого циклу, яка базується на енергоефективності, ресурсо-заощадливості, мінімізації відходів, переробки товарів, зменшенні шкідливого впливу на довкілля та підвищеній ефективності виробництва. 

Впровадження циркулярної економіки є одним з ключових складових Європейської зеленої угоди, яка дозволить країнам ЄС та Україні як кандидатці в члени досягти стану справедливої, кліматично-нейтральної, ресурсо-ефективної та конкурентної економіки.

Спікерка: Анніс Захарова, експертка сталого розвитку, членкиня Асоціації експертів зі сталого розвитку, учасниця Ukraine Green Recovery Conference, організованої Європейською Комісією. Входила до міжнародної експертної групи в проєкті з форсайту циркулярної економіки України, який реалізовано ЮНІДО в межах програми ЄС “EU4Environment”. Залучена до проєктної діяльності Українського Кластерного Альянсу Циркулярної Економіки.

Питання для обговорення:

  • Підходи та принципи циркулярної економіки.
  • Міжнародні ініціативи зі впровадження циркулярної економіки.
  • Розвиток і впровадження циркулярної економіки на національному рівні.
  • Основні галузі та термінологія.

Захід організовано за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: