fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Навіщо керівнику професійний Executive Coach?

  • Дата: 20/05/2024 (ПН)
  • Мова: українська
  • Час: 16:00 - 17:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Навіщо керівнику професійний Executive Coach?. Дата: 20 травня2024. Час: 16:00 17:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. “Everyone needs a coach,” - сказав Білл Ґейтс. При тому, що професійний коучинг стрімко розвивається в світі та в Україні, перед керівниками, що прагнуть розвитку, все ще стоять питання, на які непросто відповісти: Чому саме коуч? Для чого? Який коуч потрібен? Як обрати найкращого? Як оцінити результат коучингу? Разом з нашою спікеркою ми поговоримо саме про ці важливі питання під час онлайн-лекції Що таке професійний Executive Coach та навіщо він керівникам? ЕВА Management Development Centre спільно з Оленою Хоменко запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Навіщо керівнику професійний Executive Coach? Спікерка: докторка Олена Хоменко, Professional Certified Coach, професорка лідерства Вищої школи бізнесу КШЕ, досвідчена керівниця міжнародних компаній та Executive Coach перших осіб та управлінських команд. Питання для обговорення: Особливості коучингу та його вплив на професійний розвиток керівників. Де шукати та як підбирати професійного коуча для керівника? Як поставити ціль на коучинг та як оцінити його результат? Як розвиватися керівнику без підтримки коуча? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олена Хоменко. Professional Certified Coach, професорка лідерства Вищої школи бізнесу КШЕ, досвідчена керівниця міжнародних компаній та Executive Coach перших осіб та управлінських команд.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0672182741.

“Everyone needs a coach,” – сказав Білл Ґейтс. При тому, що професійний коучинг стрімко розвивається в світі та в Україні, перед керівниками, що прагнуть розвитку, все ще стоять питання, на які непросто відповісти:

Чому саме коуч? Для чого? Який коуч потрібен? Як обрати найкращого? Як оцінити результат коучингу? Разом з нашою спікеркою ми поговоримо саме про ці важливі питання під час онлайн-лекції “Що таке професійний Executive Coach та навіщо він керівникам?”

ЕВА Management Development Centre спільно з Оленою Хоменко запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Навіщо керівнику професійний Executive Coach?

Спікерка: докторка Олена Хоменко, Professional Certified Coach, професорка лідерства Вищої школи бізнесу КШЕ, досвідчена керівниця міжнародних компаній та Executive Coach перших осіб та управлінських команд.

Питання для обговорення:

  • Особливості коучингу та його вплив на професійний розвиток керівників.
  • Де шукати та як підбирати професійного коуча для керівника?
  • Як поставити ціль на коучинг та як оцінити його результат?
  • Як розвиватися керівнику без підтримки коуча?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Олена Хоменко
Professional Certified Coach, професорка лідерства Вищої школи бізнесу КШЕ, досвідчена керівниця міжнародних компаній та Executive Coach перших осіб та управлінських команд.
Олена Хоменко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
0672182741

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: