fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Саєнко Харенко

Нагороди компанії:
StarPublisher

Чемпіони за кількістю згадок у пресрелізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Sayenko Kharenko – одна з провідних юридичних фірм України, що пропонує повний спектр юридичних послуг. Фірма заслужила високу репутацію серед клієнтів за розробку інноваційних юридичних рішень в усіх основних галузях права.

Ми виступаємо юридичним радником найбільших міжнародних банків і фінансових установ, промислових груп, включаючи компанії з Fortune 500, міжнародних громадських організацій та індивідуальних інвесторів.

У 2019 Sayenko Kharenko стала триразовим переможцем в номінації «Фірма року в Україні» за версією найбільш авторитетних професійних видань: фірма в черговий раз була названа «Найінноваційнішою фірмою в Україні» за версією IFLR European Awards 2019, «Фірмою року в Україні» за версією Юрпремії 2019 видавництва «Юридична практика», а також перемогла відразу в двох категоріях престижного дослідження The Lawyer European Awards 2019: «Юридична фірма року: Росія, Україна, СНД» і «Угода року в сфері енергетики та інфраструктури».

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: