fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч – відкриття: EBA запускає книжковий клуб ділової літератури

  • Дата: 17/05/2024 (ПТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч – відкриття: EBA запускає книжковий клуб ділової літератури. Дата: 17 травня2024. Час: 11:00 12:00. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Хочемо запросити вас на відкриття нашого нового проєкту - Книжкового Клубу EBA, присвяченого читанню та обговоренню діловій літературі в колі управлінців.  На першій зустрічі ми познайомимо вас з концепцією клубу, поділимося планами та обговоримо першу книгу, яку ми вивчатимемо разом.  Це чудова нагода приєднатися до спільноти однодумців, поціновувачів літератури з розвитку менеджменту, бізнесу, організацій та психології менеджменту, обмінюватися думками та збагачуватися ідеями, а також збагатити свій must-read-list новими й цікавими книгами.  Не пропустіть можливість приєднатися до цієї захоплюючої ініціативи та розширити свій кругозір разом з EBA!  Цільова аудиторія: управлінці всіх ланок.  Ведуча заходу та співавторка ініціативи:  Ольга Шапран, засновниця Ательє з побудови та реалізації стратегії Strategy Area, консультантка та менторка для команд та управлінців та засновниця найбільшого в Україні книжкового клубу ReadArea Business Literature Club (2017-2020 роки), про який говорять, що «Ви точно знаєте одну людину зі свого оточення хто хоч раз побував на зустрічах ReadArea». Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ольга Шапран. Засновниця та СЕО Strategy Area - ательє з побудови та реалізації стратегії, консультантка та менторка для команд та управлінців.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. Контактний телефон. +380672182741.

Хочемо запросити вас на відкриття нашого нового проєкту – Книжкового Клубу EBA, присвяченого читанню та обговоренню діловій літературі в колі управлінців. 

На першій зустрічі ми познайомимо вас з концепцією клубу, поділимося планами та обговоримо першу книгу, яку ми вивчатимемо разом. 

Це чудова нагода приєднатися до спільноти однодумців, поціновувачів літератури з розвитку менеджменту, бізнесу, організацій та психології менеджменту, обмінюватися думками та збагачуватися ідеями, а також збагатити свій must-read-list новими й цікавими книгами. 

Не пропустіть можливість приєднатися до цієї захоплюючої ініціативи та розширити свій кругозір разом з EBA! 

Цільова аудиторія: управлінці всіх ланок. 

Ведуча заходу та співавторка ініціативи: 

  • Ольга Шапран, засновниця Ательє з побудови та реалізації стратегії Strategy Area, консультантка та менторка для команд та управлінців та засновниця найбільшого в Україні книжкового клубу ReadArea Business Literature Club (2017-2020 роки), про який говорять, що «Ви точно знаєте одну людину зі свого оточення хто хоч раз побував на зустрічах ReadArea».

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ольга Шапран
Засновниця та СЕО Strategy Area - ательє з побудови та реалізації стратегії, консультантка та менторка для команд та управлінців.
Ольга Шапран

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

+380672182741

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: