fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вечірній прийом з нагоди прийдешнього Дня Європи

03/ 05/ 2024
    З нагоди прийдешнього Дня Європи Європейська Бізнес Асоціація провела Вечірній прийом за участі Катаріни Матернової, Посла Європейського Союзу в Україні. Ми були щиро раді вітати учасників нашої спільноти, дипломатів, підприємців, друзів та партнерів. Цінуємо можливість живого спілкування та обговорення євроінтеграційного руху України.   До вітального слова приєдналися Анна Дерев’янко, виконавча директорка Асоціації, Тіберіу Діма, генеральний директор BASF в Україні та президент Асоціації, та Алессандро Дзанеллі, CEO Nestlé в Україні та Південно-Східній Європі та член Правління Асоціації.   Ми щиро вдячні Nestlé, яка цьогоріч відзначає 30 років роботи в Україні, за підтримку в проведенні цього заходу, а також нашим постійним партнерам Fozzy Group, Jack Daniels, Coca-Cola Ukraine. Вдячні усім гостям та партнерам за можливість провести час у чудовій компанії, обмінятися новинами та планами, підтримати одне одного та зарядитися позитивною енергією!
 
01/
З нагоди прийдешнього Дня Європи Європейська Бізнес Асоціація провела Вечірній прийом за участі Катаріни Матернової, Посла Європейського Союзу в Україні. Ми були щиро раді вітати учасників нашої спільноти, дипломатів, підприємців, друзів та партнерів. Цінуємо можливість живого спілкування та обговорення євроінтеграційного руху України.
 
До вітального слова приєдналися Анна Дерев’янко, виконавча директорка Асоціації, Тіберіу Діма, генеральний директор BASF в Україні та президент Асоціації, та Алессандро Дзанеллі, CEO Nestlé в Україні та Південно-Східній Європі та член Правління Асоціації.
 
Ми щиро вдячні Nestlé, яка цьогоріч відзначає 30 років роботи в Україні, за підтримку в проведенні цього заходу, а також нашим постійним партнерам Fozzy Group, Jack Daniel’s, Coca-Cola Ukraine. Вдячні усім гостям та партнерам за можливість провести час у чудовій компанії, обмінятися новинами та планами, підтримати одне одного та зарядитися позитивною енергією!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: