fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Evening reception on the upcoming Europe Day

03/ 05/ 2024
  З нагоди прийдешнього Дня Європи Європейська Бізнес Асоціація провела Вечірній прийом за участі Катаріни Матернової, Посла Європейського Союзу в Україні. Ми були щиро раді вітати учасників нашої спільноти, дипломатів, підприємців, друзів та партнерів. Цінуємо можливість живого спілкування та обговорення євроінтеграційного руху України.   До вітального слова приєдналися Анна Дерев’янко, виконавча директорка Асоціації, Тіберіу Діма, генеральний директор BASF в Україні та президент Асоціації, та Алессандро Дзанеллі, CEO Nestlé в Україні та Південно-Східній Європі та член Правління Асоціації.   Ми щиро вдячні Nestlé, яка цьогоріч відзначає 30 років роботи в Україні, за підтримку в проведенні цього заходу, а також нашим постійним партнерам Fozzy Group, Jack Daniels, Coca-Cola Ukraine. Вдячні усім гостям та партнерам за можливість провести час у чудовій компанії, обмінятися новинами та планами, підтримати одне одного та зарядитися позитивною енергією!
01/
З нагоди прийдешнього Дня Європи Європейська Бізнес Асоціація провела Вечірній прийом за участі Катаріни Матернової, Посла Європейського Союзу в Україні. Ми були щиро раді вітати учасників нашої спільноти, дипломатів, підприємців, друзів та партнерів. Цінуємо можливість живого спілкування та обговорення євроінтеграційного руху України.
 
До вітального слова приєдналися Анна Дерев’янко, виконавча директорка Асоціації, Тіберіу Діма, генеральний директор BASF в Україні та президент Асоціації, та Алессандро Дзанеллі, CEO Nestlé в Україні та Південно-Східній Європі та член Правління Асоціації.
 
Ми щиро вдячні Nestlé, яка цьогоріч відзначає 30 років роботи в Україні, за підтримку в проведенні цього заходу, а також нашим постійним партнерам Fozzy Group, Jack Daniel’s, Coca-Cola Ukraine. Вдячні усім гостям та партнерам за можливість провести час у чудовій компанії, обмінятися новинами та планами, підтримати одне одного та зарядитися позитивною енергією!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: