fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: Огляд оновлення законодавства про військову службу, мобілізацію та військовий облік

  • Дата: 09/05/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 13:00
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv: Огляд оновлення законодавства про військову службу, мобілізацію та військовий облік. Дата: 09 травня2024. Час: 11:00 13:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Zoom.us. Реєстрацію завершено! Західноукраїнський Офіс Європейської Бізнес Асоціації запрошує на онлайн-засідання із Комітетом захисту і безпеки бізнесу щодо огляду оновлення законодавства про військову службу, мобілізацію та військовий облік. Зустріч відбудеться 9 травня об 11:00. Зокрема, проаналізуємо Закон України №3633-ІХ від 11 квітня 2024 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», з’ясуємо ключові моменти оновленого законодавства, які стосуються прав та обовязків роботодавців та працівників, дамо відповіді на ваші запитання щодо військового обліку та мобілізації під час воєнного стану. Запрошені експерти: • Сергій Смірнов, партнер АО Саєнко-Харенко • Злата Симоненко, радниця АО Саєнко-Харенко • Юна Потьомкіна, радниця ЮФ Астерс • Антон Сінцов, радник ЮФ Астерс Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі! Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Маряна Оганян. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 067 500 91 56.

Реєстрацію завершено!

Західноукраїнський Офіс Європейської Бізнес Асоціації запрошує на онлайн-засідання із Комітетом захисту і безпеки бізнесу щодо огляду оновлення законодавства про військову службу, мобілізацію та військовий облік. Зустріч відбудеться 9 травня об 11:00.

Зокрема, проаналізуємо Закон України №3633-ІХ від 11 квітня 2024 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», з’ясуємо ключові моменти оновленого законодавства, які стосуються прав та обов’язків роботодавців та працівників, дамо відповіді на ваші запитання щодо військового обліку та мобілізації під час воєнного стану.

Запрошені експерти:
Сергій Смірнов, партнер АО Саєнко-Харенко
Злата Симоненко, радниця АО Саєнко-Харенко
Юна Потьомкіна, радниця ЮФ Астерс
Антон Сінцов, радник ЮФ Астерс
Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Мар'яна Оганян

Зв'язатись
+38 067 500 91 56
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: