fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

CEMARK (a CRH company)

Нагороди компанії:
Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

CEMARK входить до групи компаній CRH — провідного виробника будівельних матеріалів, які створюють, об’єднують та покращують наш світ. CEMARK працює в Україні з 1999 року і об’єднує 3 цементних підприємства:

  • АТ «Подільський цемент» – один із найбільших виробників цементу не лише в Україні, а й у Європі. Підприємство розташоване у Хмельницькій області, поблизу м. Кам’янця-Подільського. Компанія інвестувала понад 300 млн євро в модернізацію підприємства та перехід на сучасний та екологічний сухий спосіб виробництва цементу.
  • ТОВ «Цемент» – Одеський цементний завод є лідером на Одещині та активно розвиває ринки сусідніх регіонів.
  • ПрАТ “Миколаївцемент” – Миколаївський цементний завод розташований у південно-західній частині м. Миколаєва у Львівській обл. Вже більш ніж 70 років українці будують з цементу, що виробляється на цьому підприємстві.

Окремий напрям бізнесу CEMARK в Україні – виробництво бетону та залізобетонних виробів.

  • Білоцерківський завод ЗБК “PoliBeton Energo” є спеціалізованим підприємством, що виробляє опори для ліній електропередач.
  • Бетонний вузол PoliBeton на півночі Одеси увійшов до складу CEMARK в 2020 році.

Про CRH:

CRH (NYSE: CRH, LSE: CRH) є провідним постачальником рішень у сфері будівельних матеріалів, які будують, об’єднують та покращують наш світ. У компанії працює близько 75 800 осіб на 3 160 підприємствах у 29 країнах. CRH займає лідерські позиції на ринках як у Північній Америці, так і в Європі. Компанія є важливим партнером для будівництва інфраструктури доріг та критичних комунікацій, комерційних будівельних проєктів та рішень для відкритого простору. Унікальний набір матеріалів, продуктів та послуг від CRH допомагає створювати більш стійке та екологічне середовище. Компанія входить до числа лідерів у своєму секторі за рейтингами з питань екології, соціальної відповідальності та управління (ESG). Це компанія зі списку Fortune 500, акції якої представлені на фондових біржах NYSE та LSE.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: