fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Connects in Dnipro

  • Дата: 17/05/2024 (ПТ)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Місце проведення буде повідомлено після реєстрації

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Connects in Dnipro. Дата: 17 травня2024. Час: 16:00 18:00. Місце проведення: Місце проведення буде повідомлено після реєстрації. Вітаємо, колеги!  Ми з радістю анонсуємо повернення до улюбленого формату EBA Connects in Dnipro! Це буде чудова нагода відновити наші професійні звязки, а також долучитися до плідного нетворкінгу в колі однодумців. Що будемо робити? Спілкуватися, знайомитися, обмінюватися новинами та досвідом. До того ж, на цю зустріч ми запрошуємо представників членських компаній, які нещодавно приєдналися до нас – тому нові цікаві бізнес-знайомства гарантовано! Умови участі:  попередня реєстрація обов’язкова і триває до 18:00 16 травня, місце проведення буде повідомлено всім зареєстрованим учасникам. Кількість учасників обмежена до 15 осіб, 1 компанія - 1 учасник. Якщо ви зареєструвалися, але не зможете взяти участь - будь ласка, попередьте нас про це заздалегідь. З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0965051311.

Вітаємо, колеги! 

Ми з радістю анонсуємо повернення до улюбленого формату EBA Connects in Dnipro! Це буде чудова нагода відновити наші професійні зв’язки, а також долучитися до плідного нетворкінгу в колі однодумців.
Що будемо робити? Спілкуватися, знайомитися, обмінюватися новинами та досвідом. До того ж, на цю зустріч ми запрошуємо представників членських компаній, які нещодавно приєдналися до нас – тому нові цікаві бізнес-знайомства гарантовано!

Умови участі:  попередня реєстрація обов’язкова і триває до 18:00 16 травня, місце проведення буде повідомлено всім зареєстрованим учасникам. Кількість учасників обмежена до 15 осіб, 1 компанія – 1 учасник.

Якщо ви зареєструвалися, але не зможете взяти участь – будь ласка, попередьте нас про це заздалегідь.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
0965051311
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: