fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Міністерством цифрової трансформації щодо позасудового вирішення спорів

  • Дата: 20/05/2024 (ПН)
  • Мова: Українська
  • Час: 13:00 - 14:00
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Міністерством цифрової трансформації щодо позасудового вирішення спорів. Дата: 20 травня2024. Час: 13:00 14:00. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Асоціація запрошує на зустріч з Міністерством цифрової трансформації України з метою обговорення їх ідеї щодо реформування підходу до діяльності третейських судів, як органів позасудового вирішення спорів, яка відбудеться 20 травня 2024 року о 13:00. Під час зустрічі плануємо обговорити поточну ситуацію з завантаженістю судів загальної юрисдикції, існуючі обмеження в позасудовому вирішенні спорів третейськими судами та концепцію МінЦифри про внесення змін до законодавства про третейські суди, що дозволить субєктам господарювання набагато швидше вирішувати спірні питання. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою. Контакною особою щодо організації зустрічі від Асоціації є [email protected]. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Нікіта Гавриленко. E-mail [email protected].

Асоціація запрошує на зустріч з Міністерством цифрової трансформації України з метою обговорення їх ідеї щодо реформування підходу до діяльності третейських судів, як органів позасудового вирішення спорів, яка відбудеться 20 травня 2024 року о 13:00.

Під час зустрічі плануємо обговорити поточну ситуацію з завантаженістю судів загальної юрисдикції, існуючі обмеження в позасудовому вирішенні спорів третейськими судами та концепцію МінЦифри про внесення змін до законодавства про третейські суди, що дозволить субєктам господарювання набагато швидше вирішувати спірні питання.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою. Контакною особою щодо організації зустрічі від Асоціації є [email protected].

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Нікіта Гавриленко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: