fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Exporters: Talk & Network

  • Дата: 17/05/2024 (ПТ)
  • Мова: українська (без перекладу)
  • Час: 15:30 - 18:00
  • Початок реєстраціїо 15:00
Місце проведення:

центр Києва

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Exporters: Talk & Network. Дата: 17 травня2024. Час: 15:30 18:00. Мова: українська (без перекладу). Початок реєстрації о 15:00. Місце проведення: центр Києва. Реєстрація закрита! Все більше і більше компаній в Україні розглядають вихід на зовнішні ринки як розширення власного бізнесу. Щоб детальніше дослідити цю тему, запрошуємо вас приєднатися до заходу Exporters: Talk & Network, організованого Європейською Бізнес Асоціацією спільно з OTP Bank. Під час події ми обговоримо актуальний стан бізнесу в Україні, розвиток внутрішніх та зовнішніх ринків, стратегії виходу на міжнародні ринки, пошук партнерів, досвід співпраці зі страховими компаніями, а також успішні методи продажу українських продуктів за кордоном. Зокрема, розглянемо: На які ринки роблять ставки українські компанії, чому, та які інсайти вони отримали при виході на міжнародний ринок. Практичні поради щодо пошуку партнерів, співпраці зі страховими компаніями та виходу на нові ринки. Як звернути увагу закордонного споживача на українські товари та яку роль тут відіграє український сервіс. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі! Фінансовий партнер Партнери       Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Тимошенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 04.

Реєстрація закрита!

Все більше і більше компаній в Україні розглядають вихід на зовнішні ринки як розширення власного бізнесу. Щоб детальніше дослідити цю тему, запрошуємо вас приєднатися до заходу “Exporters: Talk & Network”, організованого Європейською Бізнес Асоціацією спільно з OTP Bank.

Під час події ми обговоримо актуальний стан бізнесу в Україні, розвиток внутрішніх та зовнішніх ринків, стратегії виходу на міжнародні ринки, пошук партнерів, досвід співпраці зі страховими компаніями, а також успішні методи продажу українських продуктів за кордоном.

Зокрема, розглянемо:

  • На які ринки роблять ставки українські компанії, чому, та які інсайти вони отримали при виході на міжнародний ринок.
  • Практичні поради щодо пошуку партнерів, співпраці зі страховими компаніями та виходу на нові ринки.
  • Як звернути увагу закордонного споживача на українські товари та яку роль тут відіграє український сервіс.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Фінансовий партнер

Партнери

     

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Тимошенко

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 04
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: