fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Recycling Solutions

Recycling Solutions – компанія зі стратегічного управління побічними продуктами та відходами. За допомогою передових практик ми прагнемо забезпечити циклічне використання природних ресурсів і відходів промисловості, піклуючись про навколишнє середовище і покращуючи екологію.

Сьогодні компанія є комплексним оператором з управління побічними продуктами й відходами для вугільної, металургійної та теплоенергетичної галузей України. Основні види вторинних матеріалів, з якими працює Recycling Solutions: золошлакові матеріали, металургійні шлаки, рідкісні та технічні гази, сульфат амонію і шахтний метан.

З моменту свого заснування компанія залучила понад 16 млн доларів США інвестицій в розвиток бізнесу і впровадження технологій перероблення. У 2018 році було реалізовано 1,8 млн тонн вторинних ресурсів ТЕС і металургійних комбінатів, що дозволило скоротити на 1,9 млн т/рік обсяг використання природних матеріалів та на 1,09 тис. куб. м/рік площ під відвали цих побічних продуктів. Recycling Solutions входить до портфеля UMG Investments.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: