fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА вітає рішення щодо підтримки бізнесу Харківщини

03/ 05/ 2024
  Цього тижня на засіданні Харківської міської ради було прийнято рішення про звільнення місцевого бізнесу від податків з 1 квітня по 30 червня 2024 року. Зокрема, мова йде про єдиний податок, орендну плату, податок на нерухоме майно та землю. Окремо Уряд прийняв Постанову КМУ від 12 квітня 2024 №425, яка передбачає дотації місцевим бюджетам, які потерпають від російської агресії (деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією рф). Європейська Бізнес Асоціація та, зокрема, Харківський офіс ЕВА, дякує Уряду, що голос підприємців  було врешті почуто та зроблено крок до стимулювання і розвитку бізнесу в таких непростих умовах. Так, спільнота неодноразово зверталась до Прем’єр-міністра України, Першого віце-премєр-міністра України – Міністра економіки України, Міністра фінансів України із проханням надати відповідну підтримку бізнесу, який веде свою діяльність на постраждалих від бойових дій територіях, деокупованих територіях, засмічених вибухонебезпечними предметами територіях тощо.  Водночас, було б доречно використати приклад Харкова і іншим постраждалим регіонам, зокрема, Одесі, Дніпру, Запоріжжю, Херсону, Миколаєву тощо. Проте, на додачу до звільнення підприємців від оподаткування для підтримки бізнесу важливим кроками є і наступні: забезпечення прозорих та прогнозованих мобілізаційних заходів, забезпечення прозорих можливостей для відрядження закордон з бізнесових питань, вирішення питання з блокуванням податкових накладних, забезпечення своєчасного відшкодування ПДВ, продовження валютної лібералізації тощо.  Тож, сподіваємось скоро почути важливі новини щодо підтримки бізнесу і в інших регіонах та вкрай очікуємо, що вищезазначені заходи для стимулювання роботи бізнесу знайдуть місце в реальному житті в країні!

Цього тижня на засіданні Харківської міської ради було прийнято рішення про звільнення місцевого бізнесу від податків з 1 квітня по 30 червня 2024 року. Зокрема, мова йде про єдиний податок, орендну плату, податок на нерухоме майно та землю.

Окремо Уряд прийняв Постанову КМУ від 12 квітня 2024 №425, яка передбачає дотації місцевим бюджетам, які потерпають від російської агресії (деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією рф).

Європейська Бізнес Асоціація та, зокрема, Харківський офіс ЕВА, дякує Уряду, що голос підприємців  було врешті почуто та зроблено крок до стимулювання і розвитку бізнесу в таких непростих умовах.

Так, спільнота неодноразово зверталась до Прем’єр-міністра України, Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України, Міністра фінансів України із проханням надати відповідну підтримку бізнесу, який веде свою діяльність на постраждалих від бойових дій територіях, деокупованих територіях, засмічених вибухонебезпечними предметами територіях тощо. 

Водночас, було б доречно використати приклад Харкова і іншим постраждалим регіонам, зокрема, Одесі, Дніпру, Запоріжжю, Херсону, Миколаєву тощо.

Проте, на додачу до звільнення підприємців від оподаткування для підтримки бізнесу важливим кроками є і наступні: забезпечення прозорих та прогнозованих мобілізаційних заходів, забезпечення прозорих можливостей для відрядження закордон з бізнесових питань, вирішення питання з блокуванням податкових накладних, забезпечення своєчасного відшкодування ПДВ, продовження валютної лібералізації тощо.

 Тож, сподіваємось скоро почути важливі новини щодо підтримки бізнесу і в інших регіонах та вкрай очікуємо, що вищезазначені заходи для стимулювання роботи бізнесу знайдуть місце в реальному житті в країні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: