Коллієрз Інтернешнл

Про Colliers International

Colliers International — провідна міжнародна компанія, що надає послуги в сфері комерційної нерухомості та здійснює керування інвестиціями. Працюючи в 68 країнах, наші 17 000 співробітників надають широкий спектр професійних послуг для орендарів, власників та інвесторів, забезпечуючи їм максимальний прибуток та ефективний ріст бізнесу.
Ми співпрацюємо як з міжнародними корпораціями, так і з українськими компаніями, надаємо консалтингові послуги з оренди та продажу офісних, торгових і складських приміщень, девелопменту готельної нерухомості, також надаємо послуги з оцінки та консалтингу, проводимо комплексні дослідження ринку, розробляємо концепції об’єктів нерухомості та проводимо аналіз інвестиційних проектів.
Додаткова інформація за посиланням: https://www2.colliers.com

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: