fbpx

Юрзовнішсервіс

«Юрзовнішсервіс» створено у 1987 році, за часів СРСР, коли вийшли перші «капіталістичні» закони, що дозволяли приватну власність та виробничі кооперативи. Саме тоді було офіційно зареєстровано «Юрзовнішсервіс», основною спеціалізацією якого було консультування у сфері зовнішньоекономічної діяльності. Першими клієнтами «Юрзовнішсервіс» були українські підприємці, проте з відкриттям кордонів та розпадом Радянського Союзу «Юрзовнішсервіс» почав консультувати й іноземців, які прагнули інвестувати в українську економіку.
Основними практиками «Юрзовнішсервіс» є фінансування літаків, проектне фінансування, транскордонні судові спори, цивільні та господарські спори, корпоративні спори, міжнародний арбітраж, визнання і виконання іноземних судових і арбітражних рішень, інтелектуальна власність, включаючи франчайзинг, стягнення заборгованості, недобросовісну конкуренцію, боротьбу з корупцією, кримінальне право, злочини «білих комірців».
Деякі з партнерів та юристів «Юрзовнішсервіс» мають наукові ступені доктора і кандидата юридичних наук.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: