fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПрайсуотерхаусКуперс

Нагороди компанії:
Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

PwC Україна є учасницею міжнародної мережі фірм PwC, де у 158 країнах працює близько 236 235  фахівців. Фірма PwC присутня на українському ринку з 1993 року. Регіональна мережа включає головний офіс у Києві та представництва у Львові та Дніпрі, що пропонують клієнтам повний спектр послуг.

PwC Україна надає аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги найвищої якості. Клієнти з різних галузей отримують максимальну користь від співпраці з експертами PwC, які володіють практичним знанням особливостей місцевого законодавства і бізнес-середовища, та використовують потенціал міжнародної мережі.

Репутація PwC заснована на побудові довготривалих відносин з клієнтами. Інновації та прагнення досягати найвищого результату становлять основу розвитку фірми. Саме тому PwC вже багато років встановлює стандарти з надання професійних послуг.

Послуги PwC Україна:

  • Аудиторські послуги
  • Консультаційні послуги
  • Юридичні послуги
  • Податкові послуги
  • Супровід угод
  • Міжнародні ринки капіталу
  • Форензік послуги
  • Корпоративне навчання

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: