fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko увосьме здобуває перемогу в номінації «Юридична фірма року в Україні» за версією IFLR Europe Awards 2024

26/ 04/ 2024
  За результатами дослідження International Financial Law Review (IFLR) 2024 Sayenko Kharenko була визнана переможцем у номінації «Юридична фірма року в Україні».  Присудження фірмі нагороди «Юридична фірма року в Україні», підтверджує роль Sayenko Kharenko як визначального гравця українського юридичного ринку, підкреслює позитивний вплив фірми на розвиток галузі та є ще одним свідченням успішної роботи нашої команди.  Цьогорічна церемонія нагородження проходила 24 квітня 2024 року в Лондоні й зібрала представників найкращих юридичних фірм Європи для нагородження найбільш інноваційних угод, команд та фірм.  Уперше видання IFLR включило Україну до списку юрисдикцій European Awards ще у 2011 році. З того часу Sayenko Kharenko здобула нагороду сім разів — у 2011, 2012, 2013, 2015, 2017, 2019 та 2020 роках. Цьогоріч фірма увосьме одержує це високе звання.   Така кількість нагород є найбільшою серед українських фірм, що вирізняє Sayenko Kharenko на ринку та підтверджує високий професіоналізм в галузі.  IFLR European Awards відмічає найкращі юридичні фірми Європи у 25 юрисдикціях. При оцінюванні особлива увага приділяється юридичним інноваціям у сфері транскордонних угод. Нагороди присуджуються за транзакції, які відкривають нові правові горизонти, створюють прецеденти та розвивають правове середовище для транскордонних корпоративних фінансів. Після ретельного дослідження експертів IFLR, переможці премії обираються на основі поданих фірмами заявок та відгуків клієнтів, колег, корпоративних юристів та спеціалістів міжнародних фінансових установ.

За результатами дослідження International Financial Law Review (IFLR) 2024 Sayenko Kharenko була визнана переможцем у номінації «Юридична фірма року в Україні». 

Присудження фірмі нагороди «Юридична фірма року в Україні», підтверджує роль Sayenko Kharenko як визначального гравця українського юридичного ринку, підкреслює позитивний вплив фірми на розвиток галузі та є ще одним свідченням успішної роботи нашої команди. 

Цьогорічна церемонія нагородження проходила 24 квітня 2024 року в Лондоні й зібрала представників найкращих юридичних фірм Європи для нагородження найбільш інноваційних угод, команд та фірм. 

Уперше видання IFLR включило Україну до списку юрисдикцій European Awards ще у 2011 році. З того часу Sayenko Kharenko здобула нагороду сім разів — у 2011, 2012, 2013, 2015, 2017, 2019 та 2020 роках. Цьогоріч фірма увосьме одержує це високе звання.  

Така кількість нагород є найбільшою серед українських фірм, що вирізняє Sayenko Kharenko на ринку та підтверджує високий професіоналізм в галузі. 

IFLR European Awards відмічає найкращі юридичні фірми Європи у 25 юрисдикціях. При оцінюванні особлива увага приділяється юридичним інноваціям у сфері транскордонних угод. Нагороди присуджуються за транзакції, які відкривають нові правові горизонти, створюють прецеденти та розвивають правове середовище для транскордонних корпоративних фінансів. Після ретельного дослідження експертів IFLR, переможці премії обираються на основі поданих фірмами заявок та відгуків клієнтів, колег, корпоративних юристів та спеціалістів міжнародних фінансових установ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: