fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

🎙Свіжий прямий ефір вже у п’ятницю – 26.04

26/ 04/ 2024
  😳 На ефірі розкриємо тему “ШІ відбирає роботу! Точно?” ☕️ Всім відомо, що штучний інтелект (ШІ) вже давно відібрав багато рутинних завдань. Але чи може він відібрати роботу у справжнього спеціаліста? Давайте розберемося! 💎 ШІ — це не просто алгоритми та програми. Це новий рівень розвитку технологій, який змінює наше сприйняття роботи. Ось кілька аргументів: Ефективність: ШІ може обробляти великі обсяги даних швидше, ніж будь-яка людина. Він відібрав рутинні завдання, звільнивши фахівців від монотонної роботи. Точність: ШІ не робить помилок через втому чи невірність. Він аналізує дані без упереджень та забезпечує точність результатів. Автоматизація: ШІ може виконувати завдання, які раніше вимагали великої кількості ресурсів. Він замінює рутинну роботу, дозволяючи робітникам зосередитися на більш складних задачах. 💪 ШІ — це не загроза, а можливість. Він допомагає нам просуватися вперед, звільняючи час для творчості та стратегічного мислення. Тож не бійтеся змін, адже ШІ — це наше спільне майбутнє! 😏 Хочете почути більше аргументів? 📅 Прямий ефір вже у цю пятницю о 08:00 за Києвом від профі в цих питаннях Надії Савченко (Nadya Savchenko (@nadiia_key.people)) та Катерини Сайковської (Katya Saikovska •professional coach• (@saiykovskaya)) 🙈 Обговоримо, як ШІ впливає на ринок праці та як адаптуватися до цих змін. Не пропустіть цю цікаву дискусію!  🔥 Місце віртуальної зустрічі: https://www.instagram.com/nadiia_key.people/

😳 На ефірі розкриємо тему “ШІ відбирає роботу! Точно?”

☕️ Всім відомо, що штучний інтелект (ШІ) вже давно відібрав багато рутинних завдань. Але чи може він відібрати роботу у справжнього спеціаліста? Давайте розберемося!

💎 ШІ — це не просто алгоритми та програми. Це новий рівень розвитку технологій, який змінює наше сприйняття роботи. Ось кілька аргументів:

  1. Ефективність: ШІ може обробляти великі обсяги даних швидше, ніж будь-яка людина. Він відібрав рутинні завдання, звільнивши фахівців від монотонної роботи.
  2. Точність: ШІ не робить помилок через втому чи невірність. Він аналізує дані без упереджень та забезпечує точність результатів.
  3. Автоматизація: ШІ може виконувати завдання, які раніше вимагали великої кількості ресурсів. Він замінює рутинну роботу, дозволяючи робітникам зосередитися на більш складних задачах.

💪 ШІ — це не загроза, а можливість. Він допомагає нам просуватися вперед, звільняючи час для творчості та стратегічного мислення. Тож не бійтеся змін, адже ШІ — це наше спільне майбутнє!

😏 Хочете почути більше аргументів?

📅 Прямий ефір вже у цю п’ятницю о 08:00 за Києвом від профі в цих питаннях Надії Савченко (Nadya Savchenko (@nadiia_key.people)) та Катерини Сайковської (Katya Saikovska •professional coach• (@saiykovskaya))

🙈 Обговоримо, як ШІ впливає на ринок праці та як адаптуватися до цих змін. Не пропустіть цю цікаву дискусію! 

🔥 Місце віртуальної зустрічі: https://www.instagram.com/nadiia_key.people/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: