fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

HR Agency Key People

Нагороди компанії:
StarPublisher

Чемпіони за кількістю згадок у пресрелізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

HR Agency Key People була заснована ще у 2013 році, тоді ми починали як невелика агенція, зараз ми маємо декілька філій та спеціалізуємось на рекрутингу та HR-послугах для великих іноземних компаній, національних компаній, некомерційних організацій та бізнесів самого разного напряму та розмірів.

Ми пишаємось, що допомагаємо нашим клієнтам у пошуку керівників компаній та рідкісних фахівців.
В наш є багаторічна експертиза щодо надання послуг з рекрутингу персоналу не тільки в Україні, а і в будь-якій іншої країні: у країнах ЕС, США, країнах Африки, на Близькому Сході – у будь якому кутку світу.

Серед наших партнерів та клієнтів є багато членів ЄБА. Ми прагнемо спільними зусиллями сприяти розвитку бізнес-спільноти та ділового клімату у нашої країні; впливати, по мірі можливостей, на покращення ринку праці; додати нашої екпертності у різних питаннях, особливо щодо викликів сучасного ринку праці, особливо у воєнний, то повоєнний час.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: