fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA PR & Marketing Committee: PR перших осіб компанії

  • Дата: 30/04/2024 (ВТ)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Академія ДТЕК (UNIT.City, вулиця Дорогожицька, 3, бізнес-кампус В12)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA PR & Marketing Committee: PR перших осіб компанії. Дата: 30 квітня2024. Час: 16:00 17:30. Мова: Українська без перекладу. Місце проведення: Академія ДТЕК (UNIT.City, вулиця Дорогожицька, 3, бізнес-кампус В12). Реєстрацію завершено! Вплив комунікації перших осіб компанії на її діяльність та репутацію важко переоцінити. Як керівник спілкується з працівниками, як виступає в ЗМІ та на публічних заходах, як виглядає в соціальних мережах, є важливим аспектом позиціонування та сприйняття компанії всіма ключовими стейкхолдерами. Тож під час наступної зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій разом з Віктором Зінченком ми розглянемо наступні питання: Комунікаційне супроводження СЕО компанії для зовнішніх та внутрішніх аудиторій (розробка стратегії, планування, оцінка ефективності) Позиціонування директора підприємства – чому це важливо і як це правильно робити? Як інтегрувати перших осіб компанії в систему внутрішніх комунікацій промислової компанії Що таке карта спікерів компанії і навіщо вона потрібна Ця зустріч запланована на 30 квітня о 16:00 і відбудеться офлайн (місце проведення - Академія ДТЕК, вул. Дорогожицька, 3, бізнес-кампус В12). Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Кількість місць обмежена. До зустрічі!  Спікери. Віктор Зінченко. Керівник департаменту з комунікацій, ДТЕК Енерго. Має понад 14 років досвіду в PR в агенціях та компаніях. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 093 655 39 22.

Реєстрацію завершено!

Вплив комунікації перших осіб компанії на її діяльність та репутацію важко переоцінити. Як керівник спілкується з працівниками, як виступає в ЗМІ та на публічних заходах, як виглядає в соціальних мережах, є важливим аспектом позиціонування та сприйняття компанії всіма ключовими стейкхолдерами.

Тож під час наступної зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій разом з Віктором Зінченком ми розглянемо наступні питання:

  • Комунікаційне супроводження СЕО компанії для зовнішніх та внутрішніх аудиторій (розробка стратегії, планування, оцінка ефективності)
  • Позиціонування директора підприємства – чому це важливо і як це правильно робити?
  • Як інтегрувати перших осіб компанії в систему внутрішніх комунікацій промислової компанії
  • Що таке карта спікерів компанії і навіщо вона потрібна

Ця зустріч запланована на 30 квітня о 16:00 і відбудеться офлайн (місце проведення – Академія ДТЕК, вул. Дорогожицька, 3, бізнес-кампус В12).

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Кількість місць обмежена.

До зустрічі!

 

Спікери

1 / 1
Віктор Зінченко
Керівник департаменту з комунікацій, ДТЕК Енерго. Має понад 14 років досвіду в PR в агенціях та компаніях
Віктор Зінченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
+38 093 655 39 22

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: