fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЛІ КОН Д

Нагороди компанії:
StarPublisher

Чемпіони за кількістю згадок у пресрелізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Інженерія та проектування, Дистриб'ютор, Оптова торгівля, Промислове обладнання
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2023 року
  • Сайт: https://leacond.com.ua
  • Керівник: Володимир Степура
  • Познайомитися з компанією

Компанія «ЛІКОНД» працює на кліматичному ринку України з 2001 року та заслужено займає позиції одного з лідерів українського кондиціонерного ринку.
Маючи статус офіційного дистриб’ютора обладнання на території України таких провідних виробників кліматичного обладнання як DAIKIN і HOVAL, компанія «ЛІКОНД» представляє широкий спектр кліматичного обладнання: системи кондиціонування повітря, вентиляції і опалення, теплові насоси та холодильне обладнання для будівель та приміщень побутового, комерційного та промислового призначення.
Головний офіс компанії розташовано в Києві. Також, протягом багатьох років результативно працюють філії та уповноважені представники компанії в містах Дніпро, Одеса, Харків.
На сьогоднішній день, загальний штат компанії складає 37 співробітників, та включає кваліфікованих спеціалістів з вищою професійною освітою з підбору, обслуговування і ремонту кліматичного обладнання різного ступеню важкості, рівень кваліфікації яких підтримується, в тому числі, завдяки регулярному проходженню навчання на Європейських заводах-виробниках компаній DAIKIN і HOVAL.
Створена, та постійно зростаюча, розгалужена дилерська мережа нараховує кілька сотень підприємств, що дозволяє компанії «ЛІКОНД» надавати свої послуги Замовникам та Партнерам по всій території України.
Використовуючи накопичений досвід та широкий асортимент надійного і високоефективного обладнання, ми готові запропонувати комплексні рішення в галузі кондиціонування повітря, вентиляції, опалення та холодопостачання, які максимально відповідають вимогам Замовника, забезпечуючи ефективне використання його капіталовкладень, матеріальних та людських ресурсів.
Компанія «ЛІКОНД» здійснює консультації та допомогу з підготовки проектів, модернізації існуючих систем кондиціонування повітря, вентиляції, опалення та холодопостачання, підбір обладнання під конкретні задачі та вимоги Замовника, пуско-налагоджувальні роботи, гарантійне і сервісне обслуговування обладнання, навчання технічних спеціалістів.
Орієнтуючись на довгострокове взаємовигідне співробітництво, компанія «ЛІКОНД» вибудовує партнерські відносини, надаючи Замовнику спеціальні ціни та пропонуючи вигідні фінансові умови.
В особі компанії «ЛІКОНД» ви знайдете надійного та відповідального бізнес-партнера

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: