fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

МетЛайф Україна

Нагороди компанії:
Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ПрАТ «МетЛайф» входить до складу провідної світової корпорації MetLife зі 154-річною історією, працює в Україні з 2002 року. Основні напрямки бізнесу – накопичувальне страхування життя, страхування життя і здоров’я на випадок травм, хірургічних втручань, від нещасного випадку та критичних захворювань, банкострахування та корпоративне страхування.

Протягом останніх семи років МетЛайф є лідером українського ринку страхування життя за обсягами зібраних премій та виплат, активів та резервів, кількістю застрахованих.

За підсумками першої половини 2022 року року частка ринку life-страхування, яку займає компанія, збільшилась до 42%. На МетЛайф припадає 40% усіх виплат зі страхування життя в Україні та 29% сукупних активів ринку. Станом на 30 червня 2022 року послугами компанії користувалися понад 900 тисяч клієнтів. Загалом за 20 років роботи страховика на українському ринку клієнти МетЛайф отримали більше 1,4 млрд грн страхових виплат.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: