fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Актівітіс

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Упродовж 10 років компанія Актівітіс створює рішення з фінансування різногалузевого бізнесу України, а також надає послуги торгового факторингу.

Ми дуже цілеспрямована та проактивна компанія, що поєднує дослідження та аналітику з креативними ідеями. Наша робота полягає в тому, щоб знайти найефективніший і найзручніший спосіб вирішення завдання.

Актівітіс вірить в українські малі та середні підприємства як в основу для перезапуску економіки та регіонального розвитку. Наше завдання створити екосистему, що виключає бюрократію, надавши бізнесу джерело прозорого та зручного фінансування без застав.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: