fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Адмітад

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Admitad Україна — це український офіс міжнародної компанії Admitad, яка є дочірньою компанією Mitgo Group (Німеччина). Компанія працює у сферах B2B та B2C у секторах MarTech, FinTech та Smart Shopping.

На сьогодні Mitgo Group з головним офісом у Некарзульмі, Німеччина, налічує понад 700 спеціалістів в офісах у США (Чикаго), Європі (Амстердам, Варшава, Київ і Тбілісі), Бразилії (Сан-Паулу), ОАЕ (Дубаї), Мексиці (Мехіко) та Індії (Гуруграм).

На ринку України компанія Admitad представлена з 2013 року саме як партнерська мережа для рекламодавців та вебмайстрів. Мережа працює з партнерами та рекламодавцями в усьому світі. З компанією працюють понад 1600 рекламодавців, понад 700 000 вебмайстрів, котрі загалом дають понад 8 000 000 цільових відвідувачів за добу. На сьогодні компанія співпрацює з такими українськими компаніями, як MEGOGO, Hotline.Finance, EVA, Comfy, ANSWEAR, АТБ тощо.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: