fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Адмітад

Компанія Admitad заснована 1 жовтня 2009 року. Офіціальний старт платформи Admitad відбувся 1 березня 2010 року. На сьогодні це міжнародна мережа партнерських програм с оплатою за дію. Штаб-квартира компанії знаходиться у Німеччині, місті Гайльбронн. Компанія Admitad має представництва в Україні, Індії, Китаї, Білорусі, ОАЕ та Росії.

Мережа працює з партнерами та рекламодавцями у всьому світі. З компанією працюють понад 1600 рекламодавців, понад 700 000 веб-майстрів, котрі загалом дають понад 8 000 000 цільових відвідувачів за добу.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: