fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

НЕСПАТ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Організація заходів та конференцій, Подорожі та туризм, Таксі, Транспортування та логістика
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2021 року
  • Сайт: http://nespat.ua
  • Керівник: Артем Зимній
  • Познайомитися з компанією

NeSPaT (New Standard of Patient Transportation) – провідний сервіс по організації та менеджменту транспортування пацієнтів, суміжних послуг, в клінічних дослідженнях. Ми працюємо з 2013 року, базуючись на двадцятирічному досвіді роботи в business-travel індустрії.

NeSPaT пропонує широкий комплекс послуг для клінічних досліджень: трансфери для пацієнтів в клінічні центри, залізничні та авіаперевезення, доставка харчування та біоматеріалів, організація проживання пацієнтів, тощо.

Наш сервіс відзначається тим, що працює виключно на потреби клінічних досліджень, тому ми маємо значний досвід, глибинну експертизу процесів, високі стандарти роботи, і надаємо рішення для більшості сторін даних досліджень: фармацевтичних компаній, CRO, сайтів та пацієнтів.

Місія NeSPaT – демонструвати новий стандарт логістики пацієнтів, незалежно від локалізації.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: