fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

МАКУЛАН ЕТ КОМПАНЬЙОНС ПРОПЕРТІ НЕТВОРКС

МАКУЛАН ЕТ КОМПАНЬЙОНС ПРОПЕРТІ НЕТВОРКС є дочiрньою структурою австрiйської компанiї Teichmann & Compagnons Property Networks GmbH, яка є професійним розробником проектів з нерухомістi з акцентом на офісах та готелях.
Ми консультуємо та надаємо підтримку інвесторам з таких питань:
– аналіз ринку, вибір підходящого розташування земельної ділянки
– процедури придбання земельної ділянки
– супровід в отриманні дозвільної документації
– отримання фінансування
– концепція проекту
– комерційний та технічний менеджмент проекту
– маркетинговий менеджмент
– консалтинг з питань технологій зеленого будівництва та сертифікації
Компанія Teichmann & Compagnons має повну впевненiсть в стiйкiй/сталiй нерухомості і здобула в Німеччині та країнах Центральної та Східної Європи багато відзнак за свої проекти, особливої уваги заслуговує проект Ecopoint в Кошице (Словаччина)!
Компанія МАКУЛАН шукає партнерів для розробки своїх проектів, особливо архітекторів, дизайнерів інтер’єрів, технічні бюро, менеджерів проектів та будівництва, будівельні компанії та усі фірми, які зацікавлені та мають досвід у проектах зеленого будівництва.
Крім цього, ми запрошуємо місцевих інвесторів з нерухомості та власників стати разом з нами піонерами у сталому будівництві.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: