fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕСТАУНД КОММЕРС

Astound Commerce — глобальна компанія з цифрової комерції, яка надає комплексні послуги — від створення стратегії на основі даних та забезпечення UX-сервісів до створення рішення для електронної комерції для різних клієнтів, таких як L’Oréal, Boohoo, Halfords, FLOR, TOMS і Crocs. Маючи понад 20-річний досвід, 1500+ спеціалістів з електронної комерції, більше 3000 реалізованих проектів і десятки галузевих нагород, компанія досягає результатів у максимізації бренду та бізнес-цінності у кожній точці взаємодії покупців з онлайн-бізнесом бренду. На даний момент Astound Commerce працює в 15 країнах з 20 офісами по всьому світу.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: