fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація

  • Сегмент: Зв'язки з громадськістю, Організація заходів та конференцій
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2021 року
  • Сайт: https://upea.com.ua
  • Керівник: Олександр Кохановський
  • Познайомитися з компанією

Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) – організація, місія якої дати можливість кожному громадянину України стати частиною кіберспортивної екосистеми. Організація створена найвпливовішими гравцями індустрії кіберспорту з метою побудувати щільний зв’язок між державою, аматорськими та професійними рівнями для подальшого розвитку і популяризації кіберспорту в Україні.

Для досягнення цієї мети UPEA поєднує спортивну, соціальну та наукову складові.

Основна мета роботи Асоціації в напрямку спорту – побудувати прозору всеукраїнську систему турнірів, що об’єднує усіх бажаючих від початківців до професіоналів, та створює соціальний ліфт. У співробітництві з державою та громадськістю, основна мета UPEA – продемонструвати українському суспільству ефективність та прикладну корисність кіберспорту, залучаючи до цього різні соціальні групи, такі як учасники бойових дій, люди з інвалідністю, люди похилого віку та інші. В напрямку науки наша мета впроваджувати кіберспорт у ВУЗи та середні навчальні заклади. Також у щільній співпраці з науковцями, UPEA хоче стати частиною міжнародних наукових досліджень, що вивчають вплив кіберспорту на різні аспекти фізичного, психологічного та соціального розвитку гравців.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: