fbpx

Інюрполіс

24 роки наші юристи та консультанти прояснюють справи власників та керівників компаній, що динамічно розвиваються в Україні у 5 сферах: агрофуд, IT, медицина, альтернативна енергетика та енергоефективність, банки та фінанси. Наші офіси розташовані в Києві та Харкові, але справи ведемо по всій Україні.

З нами вже такі компанії та організації як BASF, Volvo Ukraine, Henkel, DISH NETWORK, SPS Commerce, Amcor Tobacco Packaging Ukraine, UNICEF, Міністерство з охорони здоров’я України. Бо наша місія: зробити юридичні послуги зрозумілими і корисними для підприємців.

За результатами щорічного дослідження для іноземних клєінтів Ukrainian Law Firms компанію та юристів ILF відзначили серед лідерів в медицині та серед кращих в IT та агрофуд, корпоративному та трудовому праві, а також у вирішенні спорів.

ILF входить до 15-ки лідерів юридичного ринку країни за щорічним національним рейтингом “ТОП-50 провідних юридичних фірм України” (видання “Юридична практика”).

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: