fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інюрполіс

27 роки наші юристи та консультанти прояснюють справи власників та керівників компаній, що динамічно розвиваються в Україні у 5 сферах: агрофуд, IT, медицина, альтернативна енергетика та енергоефективність, банки та фінанси. Наші офіси розташовані в Києві та Харкові, але справи ведемо по всій Україні.

З нами вже такі компанії та організації як BASF, Volvo Ukraine, Henkel, DISH NETWORK, SPS Commerce, Amcor Tobacco Packaging Ukraine, UNICEF, Міністерство з охорони здоров’я України. Бо наша місія: зробити юридичні послуги зрозумілими і корисними для підприємців.

За результатами щорічного дослідження для іноземних клєінтів Ukrainian Law Firms компанію та юристів ILF відзначили серед лідерів в медицині та серед кращих в IT та агрофуд, корпоративному та трудовому праві, а також у вирішенні спорів.

ILF входить до 20-ки лідерів юридичного ринку країни за щорічним національним рейтингом “ТОП-50 провідних юридичних фірм України” (видання “Юридична практика”).

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: