fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Індустріальна Група Грузії

  • Сегмент: Паливо та Енергетика, Гірничодобувна промисловість, Інвестування
  • Країна походження: Грузія
  • В Асоціації з: 2019 року
  • Сайт: http://www.gig.ge
  • Керівник: Давид Бежуашвілі
  • Познайомитися з компанією

GIG має диверсифікований бізнес-портфель з чітким акцентом на енергетичному секторі, включаючи:

Виробництво та торгівля електроенергією: група володіє та експлуатує теплові та гідроелектростанції загальною встановленою потужністю 662 МВт. На даний час відбувається реконструкція вугільної електростанції потужністю 300 МВт із сучасною технологією спалювання CFB. Крім того, група має близько 70 МВт гідро- та вітроенергетичних об’єктів під планування та розвиток. Загальний GIG становить близько 20% частки ринку у виробництві електроенергії Грузії. GIG та її дочірні компанії є найбільшим торговцем електроенергією в Грузії, що здійснює операції з експортом / імпортом, транзитом та свопом з усіма сусідніми країнами.

Видобуток вугілля: GIG володіє і експлуатує єдину шахту в Грузії. З урахуванням ліцензійних резервів понад 331 млн. Тонн розробки вугільної шахти Ткібулі передбачається до 2020 року збільшити виробництво до 1 млн. Тонн т / рік.

Заправка на СПГ та торгівлю природним газом: під його маркою NEOGAS володіє і управляє великою мережею автозаправних станцій для зрідженого газу на території Грузії. Крім того, GIG бере участь у регіональній газовій торгівлі та оптовій торгівлі в Грузії. Ведуться підготовчі роботи для вивчення та комерціалізації величезного метанового потенціалу вугільних пластів наших родовищ вугілля.

GIG також займається комерційною нерухомістю, будівельними матеріалами, напоями та металоконструкціями.

Найбільшими дочірніми та дочірніми компаніями GIG є Грузинська Міжнародна енергетична корпорація (GIEC), Mtkvari Energy, Saknakhshiri, CPower, Tiflis Group, Globaltrans.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: