fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Eldorado

  • Сегмент: Електроніка, Роздрібна торгівля, Побутова техніка, Дистриб'ютор, Оптова торгівля
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2022 року
  • Сайт: https://eldorado.ua/
  • Керівник: Віра Вітинська
  • Познайомитися з компанією

ELDORADO – зручний омніканальний постачальник техніки та електроніки. Українська компанія з 22-річною історією, один з найбільших ритейлерів країни. Мережа нараховує понад 120 магазинів в більш ніж 60 містах України. ELDORADO входить у рейтинг ТОП-10 кращих роботодавців країни за версією журналу «Бізнес», ekonomika + і delo.ua та за версією Міжнародного кадрового порталу grc.ua. Головний офіс компанії знаходиться в Києві. Компанія заснована 1999 року, як підрозділ однойменної мережі.У 2013 році компанія стає на 100% українською. Одночасно з цим відбувається злиття з мережею “Технополіс”. З того часу ELDORADO, з повністю українським менеджментом – роздрібна мережа електроніки й побутової техніки №1 по товарообігу в Україні. Після злиття двох компаній новий власник залишив назву ELDORADO з латинською транслітерацією, як більш впізнавану.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: