fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АЛД Автомотів

Нагороди компанії:
Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

ALD Automotive – єдина спеціалізована міжнародна компанія в Україні, що надає послуги з аутсорсингу мультибрендових  корпоративних автопарків, використовуючи такий інструмент як оперативний лізинг з повним сервісним покриттям. Будучи лідером ринку вже понад 10 років, ALD Automotive Ukraine має досвід управління автопарком в 4800 автомобіля більш ніж для 260 клієнтів. Ми пропонуємо сучасні  ІТ інструменти для полегшення процесів управління автопарком, екологічно чисті рішення, що відповідають світовій тенденції електрофікації парку машин, а також TCO аналіз, що показує наскільки оперативний лізинг з повним сервісним покриттям зменшує загальну вартість утримання корпоративного автопарку.

Керуючи загальним парком понад 1,7 мільйона транспортних засобів, ALD Automotive є лідером в Європі та є другою лізинговою компанією у світі з найбільшим географічним покриттям та безпосередньою присутністю в 43 країнах на 5 континентах.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: