fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Reskilling & Upskilling. Ситуація на ринку. Практики бізнесу. Онлайн-засідання комітету управління персоналом EBA

  • Дата: 01/05/2024 (СР)
  • Мова: Українська
  • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Reskilling & Upskilling. Ситуація на ринку. Практики бізнесу. Онлайн-засідання комітету управління персоналом EBA. Дата: 01 травня2024. Час: 16:00 17:30. Мова: Українська. Місце проведення: Zoom. Шановні колеги, Запрошуємо Вас на онлайн-засідання комітету управління персоналом EBA, що заплановане на середу, 1 травня, з 16:00 до 17:30, яке відбудеться в Zoom. Тема зустрічі: Reskilling & Upskilling. Ситуація на ринку. Практики бізнесу Про що будемо говорити: Презентація аналітичного дослідження компанії Stafferty з питань Reskilling & Upskilling Представлення кейсів та практик представників міжнародного бізнесу в Україні Умови участі: Онлайн реєстрація необхідна для участі Спікери. Андрій Данілюк. Заступник генеральної директорки компанії Stafferty. Олена Кіор. Директорка відділу людських ресурсів у «Монделіс Україна». Голова HR- комітету Європейської Бізнес Асоціації. Ірина Сітнікова. Директорка по роботі з персоналом Данон Україна. Має досвід в провідних українських та міжнародних компаніях. Авторка навчальних програм та курсів, модераторка стратегічних сесій, консультантка. Має досвід розробки комплексних рішень в сфері організаційного розвитку та управління персоналом: розробка стратегії, формування політики, розробка та запровадження ключових показників ефективності, формування корпоративної культури, підбір, адаптація, оцінка та розвиток персоналу, розвиток кадрового резерву тощо. Марія Стеценко. Директор Департаменту Підтримки людей і організаційної культури Coca-Cola Ukraine & Moldova & Armenia. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Віктор Деревянко. E-mail [email protected].

Шановні колеги,

Запрошуємо Вас на онлайн-засідання комітету управління персоналом EBA, що заплановане на середу, 1 травня, з 16:00 до 17:30, яке відбудеться в Zoom.

Тема зустрічі: Reskilling & Upskilling. Ситуація на ринку. Практики бізнесу

Про що будемо говорити:

  • Презентація аналітичного дослідження компанії Stafferty з питань Reskilling & Upskilling
  • Представлення кейсів та практик представників міжнародного бізнесу в Україні

Умови участі:

  • Онлайн реєстрація необхідна для участі

Спікери

1 / 4
Андрій Данілюк
Заступник генеральної директорки компанії Stafferty
Олена Кіор
Директорка відділу людських ресурсів у «Монделіс Україна». Голова HR- комітету Європейської Бізнес Асоціації
Ірина Сітнікова
Директорка по роботі з персоналом Данон Україна. Має досвід в провідних українських та міжнародних компаніях. Авторка навчальних програм та курсів, модераторка стратегічних сесій, консультантка. Має досвід розробки комплексних рішень в сфері організаційного розвитку та управління персоналом: розробка стратегії, формування політики, розробка та запровадження ключових показників ефективності, формування корпоративної культури, підбір, адаптація, оцінка та розвиток персоналу, розвиток кадрового резерву тощо
Марія Стеценко
Директор Департаменту Підтримки людей і організаційної культури Coca-Cola Ukraine & Moldova & Armenia
Андрій Данілюк
Олена Кіор
Ірина Сітнікова
Марія Стеценко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Віктор Дерев'янко

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: