fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Монделіс Україна» у рейтингу найкращих роботодавців країни

29/ 04/ 2024
  Київ – 26 квітня 2024 – Компанія «Монделіс Україна» втретє поспіль увійшла до рейтингу ТОП-50 роботодавців країни за версією видання Forbes та сайту пошуку роботи Robota.ua. «Завдяки нашій корпоративній культурі та залученості співробітників ми разом створюємо «Монделіс Україна» найкращим місцем для роботи, де кожен може розкрити свій потенціал. Навіть у часи найбільших випробувань наша команда продовжує виявляти неймовірну силу, здатність спільно досягати мети та відданість нашій культурі взаємопідтримки» – прокоментувала Олена Кіор, менеджерка з персоналу «Монделіс Україна». Рейтинг ТОП-50 найкращих роботодавців складений на основі анонімних відповідей співробітників компаній, оцінки експертів та на основі інформації з відкритих джерел. Відповіді співробітників становили 70% ваги у підсумковій оцінці. Зокрема, «Монделіс Україна» отримала найвищі оцінки від співробітників у категоріях: «Відчуття захисту», «Бренд», «Умови праці», «Соціальний пакет» та «Відкритість». Про «Монделіс Україна» Компанія ПрАТ «Монделіс Україна» працює в Україні з 1994 року та представлена на ринку брендами шоколадної продукції Milka, «Корона»; печива Oreo, TUC, Belvita, Milka Choco bakery; бісквітних тістечок «Ведмедик Барні»; чипсів «Люкс», жувальної гумки Dirol та льодяників Halls. До складу компанії входять Тростянецька кондитерська фабрика та дочірнє підприємство ТОВ «Чіпси Люкс». Виробничі потужності «Монделіс Україна» розташовані у Сумській та Київській областях. Додаткова інформація про компанію – на сайті mondelezinternational.com/ukraine

Київ – 26 квітня 2024 – Компанія «Монделіс Україна» втретє поспіль увійшла до рейтингу ТОП-50 роботодавців країни за версією видання Forbes та сайту пошуку роботи Robota.ua.

«Завдяки нашій корпоративній культурі та залученості співробітників ми разом створюємо «Монделіс Україна» найкращим місцем для роботи, де кожен може розкрити свій потенціал. Навіть у часи найбільших випробувань наша команда продовжує виявляти неймовірну силу, здатність спільно досягати мети та відданість нашій культурі взаємопідтримки» – прокоментувала Олена Кіор, менеджерка з персоналу «Монделіс Україна».

Рейтинг ТОП-50 найкращих роботодавців складений на основі анонімних відповідей співробітників компаній, оцінки експертів та на основі інформації з відкритих джерел. Відповіді співробітників становили 70% ваги у підсумковій оцінці. Зокрема, «Монделіс Україна» отримала найвищі оцінки від співробітників у категоріях: «Відчуття захисту», «Бренд», «Умови праці», «Соціальний пакет» та «Відкритість».

Про «Монделіс Україна»

Компанія ПрАТ «Монделіс Україна» працює в Україні з 1994 року та представлена на ринку брендами шоколадної продукції Milka, «Корона»; печива Oreo, TUC, Belvita, Milka Choco bakery; бісквітних тістечок «Ведмедик Барні»; чипсів «Люкс», жувальної гумки Dirol та льодяників Halls.

До складу компанії входять Тростянецька кондитерська фабрика та дочірнє підприємство ТОВ «Чіпси Люкс». Виробничі потужності «Монделіс Україна» розташовані у Сумській та Київській областях. Додаткова інформація про компанію – на сайті mondelezinternational.com/ukraine

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: