fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Суд підтримав позицію адвокатів MORIS та скасував арешт у кримінальному провадженні на частку в статутному капіталі одного з найбільших підприємств нафтохімічної галузі України в розмірі 2,3 млрд. грн

30/ 04/ 2024
  Посилення тиску правоохоронних органів на бізнес знайшло своє відображення у використанні кримінальних процесуальних механізмів з метою блокування ключових підприємств різних галузей економіки України без фактичного здійснення досудового розслідування. Як наслідок – припинення господарської діяльності, звільнення працівників, збільшення кредиторської заборгованості, неможливість виконання господарсько-правових зобов’язань перед суб’єктами господарювання, фінансових зобов’язань перед банками, зменшення сум коштів, що підлягають сплаті в якості податків та зборів на користь держави. У випадку з нашим клієнтом, арешт на корпоративні права створив ще й реальну загрозу техногенної катастрофи. Скасування арешту корпоративних прав є одним з важливих кроків, направлених на відновлення роботи бюджетоутворюючого підприємства регіону, що є необхідним для розвитку української економіки. Захист прав та інтересів клієнта здійснюють партнер MORIS, адвокат Станіслав Пелюк та адвокат Андрій Тимошенко.

Посилення тиску правоохоронних органів на бізнес знайшло своє відображення у використанні кримінальних процесуальних механізмів з метою блокування ключових підприємств різних галузей економіки України без фактичного здійснення досудового розслідування.

Як наслідок – припинення господарської діяльності, звільнення працівників, збільшення кредиторської заборгованості, неможливість виконання господарсько-правових зобов’язань перед суб’єктами господарювання, фінансових зобов’язань перед банками, зменшення сум коштів, що підлягають сплаті в якості податків та зборів на користь держави.

У випадку з нашим клієнтом, арешт на корпоративні права створив ще й реальну загрозу техногенної катастрофи.

Скасування арешту корпоративних прав є одним з важливих кроків, направлених на відновлення роботи бюджетоутворюючого підприємства регіону, що є необхідним для розвитку української економіки.

Захист прав та інтересів клієнта здійснюють партнер MORIS, адвокат Станіслав Пелюк та адвокат Андрій Тимошенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: