fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Конекрейнс Україна

ПАТ Konecranes Ukraine є регіональною компанією глобальної корпорації Konecranes зі штаб-квартирою в Фінляндії.
Konecranes – це група компаній, яка є світовим лідером в сфері розробки і виробництва підйомного обладнання під торговою маркою Lifting Businesses ™, що надає послуги широкому спектру замовників, що представляють виробничі і обробні галузі промисловості, суднобудівні заводи, порти і вантажні термінали. Незалежно від ваших потреб в вантажопідйомних роботах, ми прагнемо надати вам спеціалізоване вантажопідйомне обладнання та послуги, що підвищують вартість і ефективність вашого бізнесу.
Група налічує близько 17 000 співробітників в 600 локаціях в 50 країнах. Акції Konecranes класу A котируються на біржі Nasdaq Helsinki (символ: KCR).
Konecranes Ukraine працює в сфері створення і обслуговування підйомного обладнання. Знання особливостей виробництв вітчизняних промислових підприємств, використання науково-технічної та методичної бази Konecranes, суворе дотримання передовим міжнародним стандартам дозволяє компанії Konekranes Ukraine пропонувати продукцію найвищого класу, широко відому по надійності, продуктивності, рентабельності та безпеки в експлуатації. Основними напрямками діяльності компанії є: проектування, виготовлення, постачання, установка стандартних і спеціальних кранів, що застосовуються в різних галузях промисловості і на транспорті.
Бездоганна ділова репутація компанії заснована на високій кваліфікації своїх співробітників, багато з яких відомі за межами Konecranes Ukraine в якості кваліфікованих фахівців в різних областях.
У Konecranes є завод «Запоріжкран» в Запоріжжі – одне з багатьох підприємств компанії в світі. Більше 90%
замовлень заводу експортується.
На території «Запоріжкран» успішно розвивається проект Індустріального парку, в який входять кілька українських і зарубіжних компаній.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: